Menu

Marumi Super DHG UV (L370) 105mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr Marumi Super UV 105mm DHG

Marumi Super DHG UV to przeznaczony do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, filtr niwelujący refleksy świetlne. Gwarantuje świetny balans barw. Jego wielopowłokowa kompozycja zapewnia świetną transmisję światła.
linia Super DHG to połączenie dziesięciu antyrefleksyjnych powłok rozszerzających współczynnik transmisji i minimalizujących niechciane odblaski z dwiema, dodatkowymi warstwami hydrofobowymi.
Szkło w filtrze linii Super DHG znamionuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).
Filtr linii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju SLIM (wide) dzięki czemu fotografie wytwarzane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Matowe (satynowe) wykończenie oprawki dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.