Menu

Zestaw filtrów Landscape Cokin Z-Pro (U300-06)

Cechy produktu

  • Producent Cokin 

Opis

zestaw filtrów Landscape dla systemu Cokin P-Pro zawiera:

- filtr połówkowy szary - Z121S - ND8 Soft
- filtr połówkowy niebieski - Z123S - Soft
- filtr połówkowy tabaczkowy - Z125S - Soft

Numer katalogowy: U300-06

Opis filtrów:

Z121S- Filtr połówkowy szary z przejściem gradacyjnym soft, przyciemnia o 3 poziomy przysłony. Balansuje światło w scenie o wysokim kontraście.
Z123S - Filtr połówkowy niebieski o miękkim przejściem gradacyjnym pozwala na uzyskanie konkretnie nasyconego, błękitnego nieba na zdjęciu. Dla zabarwionej części przyciemnia o 1 i 2/3 działki przysłony.
Z125S - filtr połówkowy tabaczkowy o miękkim przejściu gradacyjnym. Pozwala na uzyskanie mocno nasyconego nieba w odcieniu tabaki, co sprawia, że staje się ono ciężkie i dominujące na fotografii. Przyciemnia o 2 poziomy przysłony.

Miękkie przejście stanie na wysokości zadania przy scenie z nieregularną linią horyzontu jak krajobraz górski czy miejski.

Filtry połówkowe kolorowe

Gdy niebo nie jest tak niebieskie jakbyśmy tego chcieli albo gdy odcienie fotografowanej sceny nie są dość intensywne, możemy temu zaradzić, stosując barwne filtry połówkowe Cokin.

Filtry połówkowe niebieskie dostępne są w pięciu wersjach różniących się nasyceniem niebieskiej barwy, dzięki temu możemy zespolić efekt ich działania do naszych oczekiwań. Mogą być bardzo praktyczne wtedy, gdy niebo jest szare i nieciekawe i gdy filtr polaryzacyjny nie działa.

Filtr tabaczkowy daje standardowy ciepły kolor przyciemniając równocześnie obraz. Dostępny jest w pięciu wersjach różniących się intensywnością.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.