Menu

Waldbeck Lagoon 3000 pompa do oczka wodnego akwarium pompa zanurzeniowa 3000l/h 10W zestaw przyłączy

Cechy produktu

  • Producent Waldbeck 

Opis

Waldbeck Lagoon 3000 Lagoon to produktywna pompa do stawów / oczek o wielkiej mocy z wieloma możliwościami użycia. Dzięki małemu zużyciu energii elektrycznej - zaledwie 10W na godzinę, jest ona idealnym narzędziem wspomagającym ciągłą cyrkulację wody w akwariach i stawach rybnych, bez obawy o rosnące koszty zużycia prądu.

Z produktywnością 3000 litrów na godzinę, pompa wprawia w ruch obszerne ilości wody, zapewniając niezbędny dopływ tlenu w stawie lub w akwarium. W dodatku tłoczy ona z wodą cząsteczki wielkości 6 mm, stając się ważną częścią systemu odfiltrowującego.

Woda pozbawiona w ten sposób skażeń ma pozytywny wpływ na zdrowie złotych rybek i ryb Koi. Sitko filtracyjne uniemożliwia zasysaniu do pompy akwariowej liści, roślin wodnych lub mieszkańców podwodnego świata.Wysokość słupa wody pompy wodnej Waldbeck Lagoon 3000 wynosi 2m, dzięki czemu spełni oczekiwania ona także jako sprzęt doprowadzający wode do wodotrysku.

nie z Siłę przepływu wody reguluje się za pomocą przedniego pokrętła, dzięki temu można dopasować wielkość powstałych fontann do własnych upodobań. Pompa zda egzamin także u ogrodników-hobbystów. Zaopatrzona w 2,5-metrowy kabel nadaje się zanurzania w zbiornikach na deszczówkę, ułatwiając nawadnianie ogrodu jako pompa do brudnej wody.Pompa zanurzeniowa obszerny komplet przyłączy wraz z pierścieniami uszczelniającymi, które zezwalają na podłączenie do węży 3/4, 1 i 1 1/4-calowych.

Dla przystępnego czyszczenia układu pomp Waldbeck Lagoon 3000 dysponuje systemem szybkiego odblokowania, który bezzwłoczne rozłożenie na części. Cztery gumowe nóżki uniemożliwiają ślizganiu się pompy po jej ustawieniu, a także przenoszeniu wibracji urządzenia, co redukuje uciążliwy hałas w akwarium.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.