Menu

Filtr do oczyszczacza ROWENTA XD6081

Cechy produktu

  • Producent ROWENTA 

Opis

Filtr NanoCaptur przeznaczony jest do oczyszczania powietrza w oczyszczaczach Rowenta z linii Intense Pure Air XL: PU-6010, PU-6020, PU-6015, PU-6025, PU-6045.

Dzięki specjalnej strukturze NanoCaptur skutecznie filtruje zanieczyszczenia z otaczającego powietrza tj. Dym papierosowy, materiały budowlane, środki czyszczące, świece zapachowe, a następnie przekształca skażenia w nieszkodliwe związki przechowywane w filtrze.

NanoCaptur stopniowo zmienia kolor w zależności od stopnia nasycenia. Najciemniejsza, brązowa barwa oznacza konieczność jego podmiany. Żeby ustalić stopień nasycenia filtra, należy porównać jego odcień z tabelą kolorów znajdującą się po wewnętrznej stronie panelu albo na samym filtrze. Gdy osiągnięty zostanie maksymalny stopień nasycenia, filtr należy niezbędnie wymienić. Stopień nasycenia filtra należy kontrolować co 6 miesięcy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.