Menu

De Press - Sex Spod Tater

Cechy produktu

  • Producent MTJ 
  • Nośnik CD 

Opis

24 czerwca pod wydawnictwem Agencji Artystycznej MTJ ukaże się nowa płyta zespołu De Press. De Press to polsko-norweska grupa muzyczna założona w roku 1980 przez Andrzeja Dziubka (w Norwegii znanego jako Andrej Nebb). Mimo, że zespół działał poprzez dużo lat poza granicami kraju nikt nie powinien mieć wątpliwość, że jest on nasz, polski ze względu na standardowe, góralskie brzmienie, które jest znakiem rozpoznawczym grupy. Grupa łączy punkrocka z melodiami spod Tatr. To już 19 album w dorobku grupy, na którym znajdziemy 14 utworów. Są na nim zarówno kompilacje lidera, Andrzeja Dziubka jak i kilka piosenek ludowych w interpretacji zespołu.

Album jest pewnego rodzaju pastiszem i komentarzem do narastającej ostatnimi czasy mody na muzykę folkową. Klimat płyty znakomicie oddaje powłoka graficzna albumu, która składa się ze fotografii instalacji wizualnych, których autorem jest sam Andrzej Dziubek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.