Menu

Orion Forma na chleb z pokrywką 33x16 cm

Cechy produktu

  • Producent Orion 
  • Rodzaj prostokątna 

Opis

Forma ceramiczna na chleb z pokrywą z powłoką wewnętrznego szkliwa to towar wysokiej jakości z materiału naturalnego. Ceramika genialnie utrzymuje ciepło, dlatego pieczenie w niej jest niezwykle praktyczne.

Naczynia z ceramiki mają długą żywotność, a przy poprawnej obsłudze mogą wytrzymać przez długie lata. Należy jednak przestrzegać pewnych zasad ich stosowania.produkt cechuje się niezwykle sporym naprężeniem, z tego powodu nie toleruje natychmiastowych gwałtownych zmian temperatury - szoku grzewczego.

między formą a samym dnem piekarnika musi być zapewniony przepływ powietrza, przy czym forma powinna być zawsze umieszczona na kratce. Należy najpierw włożyć zimną formę do zimnego piekarnika, który dopiero wówczas powinien zostać włączony.

Gorącej formy po wyjęciu z piekarnika nigdy nie należy umieszczać na elementach metalowych, kamieniach, kafelkach - za każdym razem tylko i wyłącznie na drewnianą podkładkę. Rozmiary: 27/33x16 cm, wys. 9,5/14,5 cm.Forma jest trafna do piekarnika gazowego, elektrycznego lub z termoobiegiem, temeratura max do 280°C.

Utrzymywanie czystości za pomocą szczotki i gorącej wody, soli lub octu w sytuacji pokaźniejszych zabrudzeń. Nie należy stosować środków chemicznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.