Menu

Skeppshult - id:Ernst Forma do pieczenia wymiary: 34 x 22 x 8 cm

Cechy produktu

  • Producent Skeppshult 

Opis

Gefu to niemiecka producent proponująca wysokiej jakości produkty umożliwiające przystępne gotowanie i pieczenie. Producent zyskała popularność dzięki kolekcji przecieraków do warzyw: „Flotte Lotte”.specyficzną cechą produktów Gefu jest estetyka i funkcjonalność oraz wyrafinowane wzornictwo.

marka słynie z najwyższej jakości tworzyw użytych do produkcji, a także z nieprzemijalnego wzornictwa dopasowując się do wymogów klientów. Współpracując z międzynarodowymi projektantami takimi jak: Fried Ulber, Komin Yamada, Marina Schraffl, Invivo Design kontynuują swoją filozofię „Czysta przyjemność” w kuchni i na stole.Uniwersalna obieraczka cermiaczna genialnie poradzi sobie z obraniem jednocześnie warzyw jak i owoców.

cechy:- pionowe podwójne ostrze,- optymalna dla prawo- jak i leworęcznych osób,- neutralny dla smaku i zapachu,- antyalergiczny i higieniczny,- nie oksyduje nawet w połączeniu z kwaśnymi owocami,- ceramika/ tworzywo nienaturalne,- nadaje się do mycia w zmywarce,- 5- letnia gwarancjaWymiary:Długość: 14 cmSzerokość: 8 cmWysokość: 2,3 cm Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Gefu w Polsce.

kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się jeszcze martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.