Menu

FOTEL DLA GRACZA GENESIS NITRO 550 BLACK-GREEN

Cechy produktu

  • Producent Genesis 

Opis

Opis
Opis artykułu
GENESIS NITRO 550 FOTEL WYTRAWNEGO GRACZA

Komfort w trakcie gry niejednokrotnie przekłada się bezpośrednio na efekty rozgrywki. Wielogodzinne emocjonujące rozgrywki mogą być dużym obciążeniem dla gracza, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swojego ciała.
Pierwszym krokiem powinno być zabezpieczenie kręgosłupa, a to najłatwiej osiągnąć inwestując w dobry, adekwatnie wyprofilowany fotel dla graczy. Genesis Nitro 550 to gwarancja nowej siły napędowej dla każdego wytrawnego gracza.

MOC CZERPANA Z TRWAŁOŚCI

Szkielet fotela Nitro 550 został stworzony z wysokiej jakości trwałego metalu. Takie wykonanie ramy zagwarantuje jej dużą wytrzymałość na uszkodzenia i sprawia, iż żywotność fotela jest nad wyraz długa.
dodatkowo w konstrukcji użyto podnośnik gazowy 4 klasy, co pozwala na obciążenie fotela wagą do 150 kg. Dzięki tym rozwiązaniom fotel Genesis jest bardzo korzystnym wyborem dla niemal każdego gracza.

FUNKCJONALNOŚCI

Połączenie wysokiego komfortu z wieloma funkcjonalnościami, to podstawa cechy fotela Nitro 550. Produkt oferuje regulację wysokości siedziska w zakresie 8-10 cm, a także wysokości podpórek dla dłoni. Inną atrakcyjną funkcjonalnością jest lubiany ostatnio tryb bujania.
dodatkowo fotel Nitro550 ma dostosowywany kąt nachylenia oparcia, który docenią zwłaszcza gracze, którzy potrzebują czasem odpoczynku (drzemki) w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Oparcie można opuścić w zakresie od 90 do aż 180 poziomów, względem powierzchni siedziska.

wygodnE WYKOŃCZENIE

Fotel Nitro 550 ma miękkie obicie wypełnione wysokiej jakości miękką pianką o grubości 4 cm na oparciu i 7 cm na siedzisku. W dodatku zarówno siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób żeby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to połączenie matowego wytrzymałego nylonowego materiału w przedniej części, z wysokiej jakości skórą naturalną z tyłu.
Dodatkowym elementem fotela są dwie miękkie poduszki, jedna jako zagłówek, a także druga z paskami umożliwiającymi regulację wysokości, dzięki czemu możemy nią podeprzeć wybrany poprzez nas odcinek kręgosłupa, rozszerzając naszą wygodę.

DBAŁOŚĆ O detale

Tron prawdziwego gracza musi się korzystnie prezentować. Genesis Nitro 550 jest przystępne w czterech wersjach kolorystycznych: czarno – czerwonej i czarno – niebieskiej, czarno - zielonym oraz czarnym.
Taki wybór kolorów połączony ze skórzanymi obszyciami i skórzanym tyłem w stylu black carbon, nadają fotelowi agresywnego, gamingowego charakteru. Z Nitro 550 wyróżnisz się na każdym LANie czy turnieju!
GENESIS NITRO 550 FOTEL WYTRAWNEGO GRACZA

Komfort podczas gry niejednokrotnie przekłada się bezpośrednio na efekty rozgrywki. Wielogodzinne emocjonujące rozgrywki mogą być sporym obciążeniem dla gracza, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swego ciała.
Pierwszym krokiem powinno być zabezpieczenie kręgosłupa, a to najłatwiej osiągnąć inwestując w dobry, odpowiednio wyprofilowany fotel dla graczy. Genesis Nitro 550 to gwarancja nowej siły napędowej dla każdego wytrawnego gracza.

MOC CZERPANA Z TRWAŁOŚCI

Szkielet fotela Nitro 550 pozostał wytworzony z wysokiej jakości trwałego metalu. Takie wykonanie ramy zagwarantuje jej dużą wytrzymałość na uszkodzenia i powoduje, iż żywotność fotela jest niezwykle długa.
dodatkowo w konstrukcji wykorzystano podnośnik gazowy 4 klasy, co pozwala na obciążenie fotela wagą do 150 kg. Dzięki tym rozwiązaniom fotel Genesis jest nad wyraz dobrym wyborem dla niemal każdego gracza.

FUNKCJONALNOŚCI

Połączenie wysokiego komfortu z wieloma funkcjonalnościami, to podstawa atrybuty fotela Nitro 550. Artykuł oferuje regulację wysokości siedziska w zakresie 8-10 cm, a także wysokości podpórek dla rąk. Inną ciekawą funkcjonalnością jest modny ostatnio tryb bujania.
ponadto fotel Nitro550 ma dostosowywany kąt nachylenia oparcia, który docenią zwłaszcza gracze, którzy potrzebują czasem odpoczynku (drzemki) w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Oparcie można opuścić w zakresie od 90 do aż 180 stopni, względem powierzchni siedziska.

komfortowE WYKOŃCZENIE

Fotel Nitro 550 ma miękkie obicie wypełnione wysokiej jakości miękką pianką o grubości 4 cm na oparciu oraz 7 cm na siedzisku. W dodatku zarówno siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób aby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to połączenie matowego wytrzymałego nylonowego materiału w przedniej części, z wysokiej jakości skórą naturalną z tyłu.
Dodatkowym elementem fotela są dwie miękkie poduszki, jedna jako zagłówek, a także druga z paskami umożliwiającymi regulację wysokości, dzięki czemu możemy nią podeprzeć wybrany poprzez nas odcinek kręgosłupa, rozszerzając naszą wygodę.

DBAŁOŚĆ O szczegóły

Tron prawdziwego gracza musi się dobrze prezentować. Genesis Nitro 550 jest przystępne w czterech wersjach kolorystycznych: czarno – czerwonej i czarno – niebieskiej, czarno - zielonym oraz czarnym.
Taki wybór barw połączony ze skórzanymi obszyciami i skórzanym tyłem w stylu black carbon, nadają fotelowi zadziornego, gamingowego charakteru. Z Nitro 550 wyróżnisz się na każdym LANie czy turnieju!
Specyfikacja technologiczna produkt
producent
Kod producenta
NFG-0907
EAN
5901969407426
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-zielony
Skóra ekologiczna
Nylon
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
150
wymiary
Wysokość siedziska [cm]
38 - 46
Szerokość [cm]
55
Głębokość [cm]
50
Waga [kg]
16
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
producent
Kod producenta
NFG-0907
EAN
5901969407426
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-zielony
Skóra naturalna
Nylon
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
150
wymiary
Wysokość siedziska [cm]
38 - 46
Szerokość [cm]
55
Głębokość [cm]
50
Waga [kg]
16

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.