Menu

FOTEL DLA GRACZA GENESIS NITRO 770 BLACK-BLUE (SX77)

Cechy produktu

  • Producent Genesis 

Opis

Opis
Opis towaru

GENESIS SX77
Każdy wytrawny gracz wie jak ważny jest komfort gry. Wielogodzinne emocjonujące rozgrywki mogą być obszernym obciążeniem dla gracza, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swojego ciała. Pierwszym krokiem powinno być zabezpieczenie kręgosłupa, a to najłatwiej osiągnąć inwestując w dobry, stosownie wyprofilowany fotel dla graczy. Genesis SX77 to fotel, który zapewni maksymalny komfort każdemu, nawet najistotniej wymagającemu gamerowi.


wytrzymałość
Szkielet fotela SX77 pozostał stworzony z wysokiej jakości, trwałego metalu. Takie wykonie ramy, gwarantuje jej dużą niepodatność na uszkodzenia i powoduje, że żywotność fotela jest wyjątkowo długa. W dodatku w konstrukcji użyto podnośnik gazowy 4 klasy, co pozwala na obciążenie fotela wagą do 150 kg. Takie rozwiązania powodują, iż SX77 jest korzystnym wyborem dla niemal każdego gracza.


WIĘCEJ FUNKCJONALNOŚCI
Tym co charakteryzuje fotel SX77 jest połączenie wysokiego komfortu z wieloma funkcjonalnościami. Produkt proponuje regulację wysokości siedziska w zakresie 8-10 cm,, a także wysokości podpórek dla dłoni, na dodatek można je jeszcze odchylać w prawo lub w lewo. Inną niebanalną funkcjonalnością jest modny ostatnio tryb bujania. W dodatku fotel SX77 ma dostosowywany kąt nachylenia oparcia, który docenią zwłaszcza gracze, którzy potrzebują czasem odpoczynku (drzemki) w czasie wielogodzinnych rozgrywek.


MAKSYMALNY KOMFORT
Obicie fotela zostało wypełnione wysokiej jakości miękką pianką o grubości 2,5 cm a oparciu, a także 4 cm na siedzisku. W dodatku jednocześnie siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób żeby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to połączenie matowego wytrzymałego, nylonowego materiału w przedniej części z wysokiej jakości skórą naturalną z tyłu. Dodatkowym elementem fotela są dwie miękkie poduszki, jedna jako zagłówek oraz druga z paskami umożliwiającymi regulacje wysokości, dzięki czemu możemy nią podeprzeć wybrany przez nas odcinek kręgosłupa, zwiększając nasza wygodę.


DBAŁOŚĆ O szczegóły
Tron prawdziwego gracza musi się należycie prezentować. Genesis SX77 jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwono – czarnej i niebiesko – czarnej. Taki wybór kolorów połączony ze skórzanymi obszyciami i skórzanym tyłem w stylu black carbon, nadają fotelowi agresywnego, gamingowego charakteru. Z SX77 wyróżnisz się na każdym LAN-ie czy turnieju!

GENESIS SX77
Każdy wytrawny gracz wie jak ważny jest komfort gry. Wielogodzinne emocjonujące rozgrywki mogą być wielkim obciążeniem dla gracza, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swego ciała. Pierwszym krokiem powinno być zabezpieczenie kręgosłupa, a to najłatwiej osiągnąć inwestując w dobry, stosownie wyprofilowany fotel dla graczy. Genesis SX77 to fotel, który zapewni maksymalny komfort każdemu, choćby najszczególniej wymagającemu gamerowi.


wytrzymałość
Szkielet fotela SX77 pozostał tworzony z wysokiej jakości, trwałego metalu. Takie wykonie ramy, zagwarantuje jej dużą oporność na uszkodzenia i powoduje, że żywotność fotela jest nad wyraz długa. W dodatku w konstrukcji użyto podnośnik gazowy 4 klasy, co pozwala na obciążenie fotela wagą do 150 kg. Takie rozwiązania sprawiają, iż SX77 jest prawidłowym wyborem dla niemal każdego gracza.


WIĘCEJ FUNKCJONALNOŚCI
Tym co charakteryzuje fotel SX77 jest połączenie wysokiego komfortu z wieloma funkcjonalnościami. Artykuł oferuje regulację wysokości siedziska w zakresie 8-10 cm, i wysokości podpórek dla dłoni, ponadto można je dodatkowo odchylać w prawo albo w lewo. Inną ciekawą funkcjonalnością jest popularny ostatnio tryb bujania. W dodatku fotel SX77 ma regulowany kąt nachylenia oparcia, który docenią zwłaszcza gracze, którzy potrzebują czasem odpoczynku (drzemki) w czasie wielogodzinnych rozgrywek.


MAKSYMALNY KOMFORT
Obicie fotela zostało wypełnione wysokiej jakości miękką pianką o grubości 2,5 cm a oparciu i 4 cm na siedzisku. W dodatku zarówno siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób by zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to połączenie matowego wytrzymałego, nylonowego materiału w przedniej części z wysokiej jakości skórą ekologiczną z tyłu. Dodatkowym elementem fotela są dwie miękkie poduszki, jedna jako zagłówek, a także druga z paskami umożliwiającymi regulacje wysokości, dzięki czemu możemy nią podeprzeć wybrany poprzez nas odcinek kręgosłupa, zwiększając nasza wygodę.


DBAŁOŚĆ O detale
Tron prawdziwego gracza musi się prawidłowo prezentować. Genesis SX77 jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwono – czarnej i niebiesko – czarnej. Taki dobór kolorów połączony ze skórzanymi obszyciami i skórzanym tyłem w stylu black carbon, nadają fotelowi zadziornego, gamingowego charakteru. Z SX77 wyróżnisz się na każdym LAN-ie czy turnieju!

Specyfikacja technologiczna towar
firma
Kod producenta
NFG-0780
EAN
5901969405057
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Materiał + skóra organiczna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
150
wymiary
Wysokość siedziska [cm]
45 - 53
Szerokość [cm]
40
Głębokość [cm]
50
Waga [kg]
21
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna artykuł
firma
Kod producenta
NFG-0780
EAN
5901969405057
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Materiał + skóra naturalna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
150
wymiary
Wysokość siedziska [cm]
45 - 53
Szerokość [cm]
40
Głębokość [cm]
50
Waga [kg]
21

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.