Menu

Fotel dla gracza SPC Gear EG450 CL czarno-czerwono-szary

Cechy produktu

  • Producent SPC Gear 

Opis

SPC Gear EG450 to zaprojektowany pod kątem komfortu fotel o typowym, poręcznym zarysie. Poszczególne segmenty oparcia podpierają ciało osoby siedzącej w kluczowych obszarach gwarantując właściwą pozycję, a także ponadprzeciętną wygodę.

Szczególny, bo oddychający materiał w połączeniu z kanałami wentylacyjnymi umożliwia swobodny przepływ ciepłego powietrza, co w dodatku podciąga komfort stosowania.​Korzyści: ​​unikatowa konstrukcja- oparcie fotela SPC Gear EG450 składa się z 5 odrębnych segmentów, które podpierają w stosownych miejscach kręgosłup (niezwykle w części lędźwiowej) oraz łopatki osoby siedzącej.

wygodne i płaskie siedzisko, które dobrane jest do osób o wzroście od 1,6 do 1,85 m. Nieszablonowej jakości tkanina- wysokiej jakości tkanina zagwarantuje cyrkulację powietrza, co widocznie polepsza komfort użytkowania stanowczo w gorące letnie dni.

pokaźny zakres regulacji- wysokość siedziska ustawia się w zakresie od 400 do 460 mm, podłokietniki można regulować w wielu płaszczyznach: pionie (góra-dół), w poziomie (przód-tył) oraz obracać na boki, zagłówek można ustawić w dwóch płaszczyznach: góra-dół i zmienić jego kąt nachylenia.

Synchroniczny mechanizm- w modelu EG450 użyty został specjalny synchroniczny mechanizm, oznacza to jedno w trakcie odchylania oparcia, siedzisko dodatkowo dopasowuje się do kąta odchylenia. Siłownik najwyższej klasy- w fotelu EG450 wykorzystany został siłownik najwyższej – czwartej – klasy do 150 kg obciążenia statycznego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.