Menu

Fotel dla gracza SPC Gear SR300 BK V2 czarny

Cechy produktu

 • Producent SPC Gear 

Opis

Fotel SPC Gear SR300 V2 BK ma w pierwszej kolejności zapewniać wygodę i komfort codziennego użytkowania. Pozwala na to właściwy z użytecznego punktu widzenia zarys z płaskim siedziskiem i wyraźnie podpartym kręgosłupem w sekcji lędźwiowej i szyjnej. Służą temu także m.in. Dwie seryjnie dodane poduszki, których właściwe ułożenie jest kluczowe dla wygody siedzącego. Nowe podłokietniki są teraz płaskie i szerokie, a dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z fotela staje się jeszcze bardziej komfortowe.

SPC Gear SR300 V2 BK to gruntownie zmodernizowana i odświeżona druga generacja istotnie lubianego fotela dla graczy: SR300. Wysokie oparcie pomaga utrzymać właściwą pozycję siedzącą, a zaimplementowana w oparciu oraz siedzisku zimna pianka zachowuje optymalne właściwości choćby po długim czasie użytkowania. Konstrukcja fotela składa się ze stalowej ramy, a podstawą oparcia i siedziska są elastyczne pasy, które gwarantują wygodę, a także wytrzymałość. Zmiany w wersji SR300 V2 zaszły także pod skórzanym obiciem: wypełniająca siedzisko pianka tworzona jest w technice molded foam, która jeszcze skuteczniej przeciwstawia się odkształceniom wynikającym z wielomiesięcznego korzystania z fotela.

Możliwości regulacji

Fotel SPC Gear SR300 V2 BK proponuje w dodatku pokaźny zakres regulacji: możliwość odchylania oparcia od pionowego (90) aż po niemalże leżącą pozycję (170), dopasowana do preferencji siedzącego pozycja poduszek, regulacja wysokości siedziska w zakresie od 470 do 545 milimetrów, mechanizm TILT z funkcją bujania oraz regulowane w pionie świeże obszerne podłokietniki.

Obicie z komfortowego materiału

Fotel SPC Gear SR300 V2 ma obicie wykonane z materiału PVC. Niezwykle dobrej jakości eko-skóra gwarantuje nieszablonową solidność, jest dodatkowo przyjemna w dotyku. Ponadto wykwintny wygląd fotela czyni z niego mebel pasujący do aranżacji nowoczesnego biura czy pokoju gracza. Dostępne są trzy typy kolorystyczne fotela SR300 V2 w obiciu skórzanym: SR300 V2 BK, SR300 V2 RD oraz SR300 V2 WH stosownie czarny, czerwony, a także biały. Na dodatek, dla osób preferujących tradycyjne, materiałowe obicie z tkaniny: SR300F V2 BK (czarny), a także SR300F V2 RD (czerwony).

Design

Kubełkowy zarys fotela SR300 V2 BK to nie tylko wygoda w trakcie długich rozgrywek, ale także uciecha dla oka, specyficzny design pasujący do pokoju prawdziwego gracza i konwencjonalna, czarna kolorystyka. Zarys nawiązuje do foteli rajdowych, a poprzez to wspiera ciało w kluczowych fragmentach i zagwarantuje wysoki komfort. Nieodłączonym elementem są oczywiście seryjnie dodawane poduszki, które pomagają w utrzymaniu właściwej pozycji siedzącej.

nowe, większe kółka

Fotel SPC Gear SR300 V2 BK wyekwipowany został w nowe kółka większe i mocniejsze. Pomaga to w poruszaniu się po dywanie, zaś silikonowe wykończenie zapobiega rysowaniu się paneli czy płytek.

Wytrzymała kompozycja

Stalowa rama wsparta elastycznymi pasami to oczywiście trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR300 V2 BK. Mechanizm TILT łączy się ze stalową podporą przy pomocy siłownika najwyższej czwartej klasy (do 150 kg statycznego obciążenia). Wraz z nowymi, pokaźniejszymi kółkami gwarantuje to wysoką wytrzymałość całej konstrukcji, która została przewidziana dla osób o wadze do 120 kg.

parametry szczególne fotela SPC Gear SR300 V2 BK:

 • Wytrzymała, stalowa konstrukcja wspierana pasami,
 • Oobicie z wytwornej i miłej w dotyku eko-skóry,
 • Stonowana i uniwersalna czarna kolorystyka,
 • Wypełnienie siedziska z pianki typu molded foam, wytrzymałej na odkształcenia,
 • Kubełkowy design, stonowana, czarna kolorystyka,
 • Mechanizm TILT możliwość bujania,
 • Siłownik najwyższej, czwartej klasy (do 150 kg statycznego obciążenia),
 • obszerne kółka z silikonowym wykończeniem nie rysują paneli,
 • Dwie poduszki w zestawie pod odcinek lędźwiowy i szyjny,
 • Regulacja wysokości siedziska w zakresie 75 mm,
 • Regulacja pochylenia oparcia od 90 do 170.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.