Menu

Fotel dla graczy SPC GEAR SR300F V2 Czarny SPG037

Cechy produktu

  • Producent SPC GEAR 

Opis

SPC Gear SR300F V2 BK to gruntownie zmodernizowana i odświeżona druga generacja nad wyraz popularnego fotela dla graczy: SPC Gear SR300. Oznaczenie F wskazuje na obicie z komfortowej i przepuszczającej powietrze tkaniny, która w SR300F V2 dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym (BK) oraz czerwonym (RD). Świeże są także podłokietniki i kółka zgodnie z prośbą użytkowników modelu SR300.

Fotel SPC Gear SR300F V2 BK wykorzystuje stalową konstrukcję wspartą sprężystymi pasami, co było wyróżnikiem w segmencie także poprzednika i zapewnia wysoką odporność. Zmiany zaszły pod materiałowym obiciem: wypełniająca siedzisko pianka stworzona jest w technologii molded foam, która jeszcze skuteczniej przeciwstawia się odkształceniom wynikającym z wielomiesięcznego korzystania z fotela.

komfortowe wyprofilowanie fotela

Fotel SPC Gear SR300F V2 BK ma w pierwszej kolejności zapewniać wygodę i komfort codziennego wykorzystywania. Pozwala na to właściwy z ergonomicznego punktu widzenia zarys z płaskim siedziskiem i wyraźnie podpartym kręgosłupem w sekcji lędźwiowej i szyjnej. Służą temu także m.in. Dwie seryjnie dodane poduszki, których właściwe ułożenie jest kluczowe dla wygody siedzącego. Nowe podłokietniki są dzisiaj płaskie i duże, a dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z fotela staje się jeszcze bardziej wygodne.

Możliwości regulacji

SR300F V2 BK proponuje również szeroki zakres regulacji: możliwość odchylania oparcia od pionowego (90) aż po niemalże leżącą pozycję (170), dobrana do preferencji siedzącego pozycja poduszek, regulacja wysokości siedziska
w zakresie od 470 do 545 milimetrów, mechanizm TILT z funkcją bujania i dostosowywane w pionie nowe duże podłokietniki.

Obicie z wygodnego materiału

Szczególną cechą fotela SPC Gear SR300F V2 BK jest jego utrzymane w czarnej kolorystyce materiałowe obicie, które gwarantuje zamianę powietrza, co jest przydatne nad wyraz w gorące letnie dni. Tkanina o specjalnym splocie jest w dodatku miła w dotyku, co w dodatku podciąga komfort siedzenia oraz usuwa problem przyklejania się ciała do fotela. Dostępne są dwa typy kolorystyczne fotela: SR300F V2 BK, a także SR300F V2 RD optymalnie czarny oraz czerwony.

Design

Fotele kubełkowe to nie tylko wygoda w trakcie długich rozgrywek, ale także uciecha dla oka i specyficzny design pasujący do pokoju prawdziwego gracza. Zarys SR300F V2 BK nawiązuje do foteli rajdowych, a poprzez to wspiera ciało w kluczowych fragmentach i zapewnia wysoki komfort. Nieodłączonym elementem są oczywiście seryjnie dodawane poduszki, które pomagają w utrzymaniu właściwej pozycji siedzącej.

świeże, pokaźniejsze kółka

Fotel SPC Gear SR300F V2 BK wyposażony został w nowe kółka pokaźniejsze i mocniejsze. Pomaga to w poruszaniu się po dywanie, zaś silikonowe wykończenie uniemożliwia rysowaniu się paneli czy płytek.

Wytrzymała konstrukcja

Stalowa rama wsparta sprężystymi pasami to oczywiście trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR300F V2 BK. Mechanizm TILT łączy się ze stalową podporą za pomocą siłownika najwyższej czwartej klasy (do 150 kg statycznego obciążenia). Wraz z nowymi, większymi kółkami zapewnia to wysoką solidność całej konstrukcji, która została przewidziana dla osób o wadze do 120 kg.


rozmiary
Wewnętrzna szerokość siedziska: 360 mm, Zewnętrzna szerokość siedziska: 560 mm, Grubość siedziska: 100 mm, Głębokość siedziska 480 mm, mała wysokość siedziska od ziemi: 470 mm, Maksymalna wysokość siedziska od ziemi: 545 mm, Wysokość oparcia: 930 mm, Grubość oparcia: 80 mm, Wewnętrzna szerokość oparcia: 340 mm, Zewnętrzna szerokość oparcia: 550 mm, niewielki kąt pochylenia oparcia: 90°, Maksymalny kąt pochylenia oparcia: 170°, mała wysokość podłokietnika: 270 mm, Maksymalna wysokość podłokietnika: 340 mm, Regulacja podłokietnika: przód/tył, wariant mechanizmu bujania: TILT, typ podnośnika gazowego: 175 mm klasa 4, Długość ramienia podstawy: 350 mm,

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.