Menu

Fotel dla graczy SPC GEAR SR300F V2 Czerwony SPG038

Cechy produktu

  • Producent SPC GEAR 

Opis

SPC Gear SR300F V2 RD to gruntownie zmodernizowana i odświeżona druga generacja niezwykle modnego fotela dla graczy: SPC Gear SR300. Oznaczenie F wskazuje na obicie z komfortowej i przepuszczającej powietrze dzianiny, która w SR300F V2 przystępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym (RD), a także czarnym (BK). Nowe są również podłokietniki i kółka zgodnie z prośbą użytkowników modelu SR300.

Fotel SPC Gear SR300F V2 RD wykorzystuje stalową konstrukcję wspartą sprężystymi pasami, co było wyróżnikiem w segmencie także poprzednika i gwarantuje wysoką wytrzymałość. Zmiany zaszły pod materiałowym obiciem: wypełniająca siedzisko pianka stworzona jest w technice molded foam, która jeszcze skuteczniej przeciwstawia się odkształceniom wynikającym z wielomiesięcznego korzystania z fotela.

komfortowe wyprofilowanie fotela

Fotel SPC Gear SR300F V2 RD ma w pierwszej kolejności zapewniać wygodę i komfort codziennego używania. Pozwala na to właściwy z funkcjonalnego punktu widzenia zarys z płaskim siedziskiem i wyraźnie podpartym kręgosłupem w sekcji lędźwiowej i szyjnej. Służą temu także m.in. Dwie seryjnie dodane poduszki, których właściwe ułożenie jest kluczowe dla wygody siedzącego. Świeże podłokietniki są dzisiaj płaskie i obfite, a dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z fotela staje się jeszcze bardziej wygodne.

Możliwości regulacji

SR300F V2 RD oferuje na dodatek znaczny zakres regulacji: możliwość odchylania oparcia od pionowego (90) aż po niemalże leżącą pozycję (170), przypasowana do preferencji siedzącego pozycja poduszek, regulacja wysokości siedziska
w zakresie od 470 do 545 milimetrów, mechanizm TILT z funkcją bujania i regulowane w pionie świeże wielkie podłokietniki.

Obicie z komfortowego materiału

Szczególną cechą fotela SPC Gear SR300F V2 RD jest jego utrzymane w unikatowej czerwono-czarnej kolorystyce materiałowe obicie, które zapewnia wymianę powietrza, co jest przydatne niezwykle w gorące letnie dni. Dzianina
o specjalnym splocie jest ponadto miła w dotyku, co dodatkowo wznosi komfort siedzenia oraz usuwa problem przyklejania się ciała do fotela. Dostępne są dwa typy kolorystyczne fotela: SR300F V2 BK i SR300F V2 RD trafnie czarny, a także czerwony.

Design

Fotele kubełkowe to nie tylko wygoda podczas długich rozgrywek, ale także uciecha dla oka i unikalny i wyróżniający się design pasujący do pokoju prawdziwego gracza. Kształt SR300F V2 RD nawiązuje do foteli rajdowych, a przez to wspiera ciało w kluczowych fragmentach i zapewnia wysoki komfort. Nieodłączonym elementem są oczywiście seryjnie dodawane poduszki, które pomagają w utrzymaniu właściwej pozycji siedzącej.

nowe, obszerniejsze kółka

Fotel SPC Gear SR300F V2 RD zaopatrzony został w świeże kółka obszerniejsze i mocniejsze. Pomaga to w poruszaniu się po dywanie, zaś silikonowe wykończenie zapobiega rysowaniu się paneli czy płytek.

Wytrzymała budowa

Stalowa rama wsparta rozciągliwymi pasami to oczywiście trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR300F V2 RD. Mechanizm TILT łączy się ze stalową podporą przy pomocy siłownika najwyższej czwartej klasy (do 150 kg statycznego obciążenia). Wraz z nowymi, obszerniejszymi kółkami zapewnia to wysoką odporność całej konstrukcji, która została przewidziana dla osób o wadze do 120 kg.


rozmiary
Wewnętrzna szerokość siedziska: 360 mm, Zewnętrzna szerokość siedziska: 560 mm, Grubość siedziska: 100 mm, Głębokość siedziska 480 mm, nieduża wysokość siedziska od ziemi: 470 mm, Maksymalna wysokość siedziska od ziemi: 545 mm, Wysokość oparcia: 930 mm, Grubość oparcia: 80 mm, Wewnętrzna szerokość oparcia: 340 mm, Zewnętrzna szerokość oparcia: 550 mm, niewiele znaczący kąt pochylenia oparcia: 90°, Maksymalny kąt pochylenia oparcia: 170°, niewiele znacząca wysokość podłokietnika: 270 mm, Maksymalna wysokość podłokietnika: 340 mm, Regulacja podłokietnika: przód/tył, typ mechanizmu bujania: TILT, typ podnośnika gazowego: 175 mm klasa 4, Długość ramienia podstawy: 350 mm,

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.