Menu

Fotel E-BLUE Auroza 311 X1 E-Sport Czarno-czerwony

Cechy produktu

  • Producent E-BLUE 

Opis

Podświetlany fotel dla gracza Auroza II
Nowa generacja fotela Auroza z lepszym pięcioramiennym plastikowym krzyżem i pokaźniejszą głębokością siedziska. Gamingowy fotel Auroza spełnia wszystkie wymagania ergonomii. Łączy jednoczęściowe wyprofilowane oparcie, a także wypełnienie rozciągliwą pianką, tak żeby było doskonałym podparciem dla każdej części ciała. Jest on pokryty wysokiej jakości skórą PU i zamszem, to gwarantuje komfort choćby w trakcie wielogodzinnych zmagań w ulubione gry. Fotel Auroza gwarantuje zasobność ustawień kątów pochylenia, można luźno związać podłokietniki, wysokość siedziska i kąta oparcia. Możesz dopasować fotel w pełni do własnych preferencji.
2 kolory podświetlenia
Fotel jest podświetlany 2 kolorami - czerwonym i niebieskim w kilku ustawieniach:
Ustawienie 1:
fotel zajęty - świeci na niebiesko
fotel wolny - świeci na czerwono
Ustawienie 2:
fotel zajęty - pulsuje na niebiesko
fotel wolny - pulsuje na czerwono
Ustawienie 3:
fotel zajęty - podświetlenie wyłączone
fotel wolny - pulsuje na czerwono
Ustawienie 4:
fotel zajęty - podświetlenie wyłączone
fotel wolny - pulsuje na niebiesko
W komplecie znajduje się power bank o obszerności 20 000 mA do podłączenia podświetlenia.
dostosowywane podłokietniki
Podłokietnik można regulować w pionie w górę lub w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm) i do przodu + do tyłu, by były znakomitym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.
dostosowywane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma regulowaną wysokość (80 mm +/- 5 mm) i oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 poziomów z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.
Wysoka jakość składników i tworzyw
Fotel Auroza jest pokryty mocną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności a zarazem semiszem niezwykle miłym w dotyku.
Osłona oparcia
Pokrywa oparcia jest tworzona z kombinacji poliamidu PA66 i w 30% z włókna szklanego. Ten materiał jest dwukrotnie wytrzymalszy od większości materiałów zastosowanych w fotelach dla graczy na rynku a zarazem broni przed deformacją kręgosłupa spowodowane niewłaściwym stosowaniem.
Teleskop gazowy
Fotel wyekwipowany jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.
rozciągliwe wypełnienie piankowe
Pianka o wysokiej rozciągliwości umieszczona jest zarówno w oparciu jak i siedzisku. Pianka w trakcie stosowania zapobiega deformacji kręgosłupa i wydajnie chroni przed zmęczeniem w trakcie wielogodzinnego siedzenia.
mocna pięcioramienna podstawa
Fotel wyposażony jest w konkretną pięcioramienną plastikową podstawę z kompozycji poliamidu PA66 i z włókna szklanego. Podstawa zagwarantuje bezpieczeństwo, a także stabilność.
Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są wytworzone tak, aby zminimalizować hałas podczas ruchów. Kompilacja wysokiej jakości tworzyw zagwarantuje ochronę przed zniszczeniem i zapewnia długą żywotność używania.
Wyszywane logo 3D
Oparcie fotela jest przystrojone wyszystym logiem Auroza 3D.
informacje technologiczne:
Wysokość siedziska: 45,2 cm
Wysokość fotela: 124 cm (wysokość samego oparcia 79 cm)
Szerokość siedziska: 52 cm (szerokość z podłokietnikami 65 cm)
Głębokość siedziska: 50 cm
warstwa: skóra PU
Waga: 22 kg
Udźwig: do 120 kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.