Menu

Fotel E-Blue Cobra, Czerwony (EEC303REAA-IA) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent E-Blue 

Opis

Opis
Opis produktu

profesjonalny fotel dla gracza Cobra
funkcjonalny fotel dla gracza serii Cobra wytwarzany z tworzyw wysokiej niepodatności na uszkodzenia jest wyśmienitym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, nawet podczas długiego grania. Gamingowy fotel Cobra proponuje przeróżne ustawienia dla komfortu użytkownika, można luźno zjednoczyć podłokietniki, wysokość siedziska, a także kąta oparcia.


regulowane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 i regulować w pionie w górę albo w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), by były wspaniałym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma dostosowywaną wysokość oraz oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 poziomów z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

Teleskop gazowy
Fotel wyekwipowany jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

solidna pięcioramienna podstawa
Fotel zaopatrzony jest w potężną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa gwarantuje bezpieczeństwo oraz stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są wytwarzane z nylonu, 30% włókien szklanych oraz PU, aby zminimalizować hałas podczas ruchów. Kompilacja wysokiej jakości materiałów zagwarantuje ochronę przed uszkodzeniem i gwarantuje długą żywotność stosowania.

Wysoce rozciągliwa wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej elastyczności jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i sprawnie chroni przed zmęczeniem w trakcie kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

ulepszona skóra PU
Fotel Cobra jest pokryty solidną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem szczególnie przyjemnej w dotyku.

Zagłówek
komfortowy zagłówek posiada haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.

profesjonalny fotel dla gracza Cobra
użyteczny fotel dla gracza serii Cobra produkowany z tworzyw wysokiej odporności na uszkodzenia jest świetnym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, nawet w trakcie długiego grania. Gamingowy fotel Cobra proponuje rozmaite ustawienia dla komfortu użytkownika, można swobodnie połączyć podłokietniki, wysokość siedziska i kąta oparcia.


regulowane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 oraz regulować w pionie w górę albo w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), aby były znakomitym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

dostosowywane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma dostosowywaną wysokość oraz oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 poziomów z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

Teleskop gazowy
Fotel zaopatrzony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

solidna pięcioramienna podstawa
Fotel wyekwipowany jest w potężną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa gwarantuje bezpieczeństwo, a także stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są wytworzone z nylonu, 30% włókien szklanych, a także PU, aby zminimalizować hałas podczas ruchów. Kompozycja wysokiej jakości tworzyw zagwarantuje ochronę przed zniszczeniem i zapewnia długą żywotność użytkowania.

Wysoce elastyczna wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej rozciągliwości jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i efektywnie chroni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

udoskonalona skóra PU
Fotel Cobra jest pokryty mocną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem bardzo przyjemnej w dotyku.

Zagłówek
wygodny zagłówek posiada haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.

Specyfikacja techniczna towar
firma
EAN
6921607103281
informacje Podstawowe
Kolor
Czarno-czerwony
Skóra naturalna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
120
rozmiary
Szerokość [cm]
52
Głębokość [cm]
43
Waga [kg]
22
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
firma
EAN
6921607103281
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-czerwony
Skóra organiczna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
120
rozmiary
Szerokość [cm]
52
Głębokość [cm]
43
Waga [kg]
22

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.