Menu

Fotel E-BLUE Cobra III 313BL E-Sport Czarno-niebieski

Cechy produktu

  • Producent E-BLUE 

Opis

Nowa generacja foteli Cobra
Nowa generacja fotela Cobra z udoskonalonym pięcioramiennym plastikowym krzyżem i większą głębokością siedziska. Ergonomiczny fotel dla gracza kolekcji Cobra wytwarzany z tworzyw wysokiej oporności na uszkodzenia jest nadzwyczajnym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, choćby podczas długiego grania. Gamingowy fotel Cobra proponuje różnorodne ustawienia dla komfortu użytkownika, można swobodnie związać podłokietniki, wysokość siedziska oraz kąta oparcia.
regulowane podłokietniki
Podłokietnik można regulować w pionie w górę lub w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm) i do przodu + do tyłu, aby były rewelacyjnym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.
regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma regulowaną wysokość, a także oparcie (80 mm +/- 5 mm). Oparcie można regulować aż do kąta 118 stopni z możliwością blokowania w danej pozycji.
Teleskop gazowy
Fotel zaopatrzony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.
solidna pięcioramienna podstawa
Fotel wyposażony jest w mocną pięcioramienną plastikową podstawę. Podstawa zagwarantuje bezpieczeństwo oraz stabilność.
Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Cobra są tworzone z nylonu i włókien szklanych, aby zminimalizować hałas w trakcie ruchów. Kompozycja wysokiej jakości materiałów zapewnia ochronę przed uszkodzeniem i zapewnia długą żywotność używania.
Wysoce elastyczna wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej elastyczności jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki temu fotel nie deformuje kręgosłupa i sprawnie chroni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.
lepsza skóra PU
Fotel Auroza jest pokryty konkretną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności a zarazem semiszem bardzo przyjemnym w dotyku.
Zagłówek
komfortowy zagłówek ma haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.
dane technologiczne:
Wysokość siedziska: 45,2 cm
Wysokość fotela: 124 cm (wysokość samego oparcia 79 cm)
Szerokość siedziska: 52 cm (szerokość z podłokietnikami 64 cm)
Głębokość siedziska: 50 cm
warstwa: PU skóra + zamsz
Waga: 22 kg
Udźwig: do 120 kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.