Menu

Fotel E-Blue Cobra, Niebieski (EEC303BLAA-IA) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent E-Blue 

Opis

Opis
Opis artykułu

profesjonalny fotel dla gracza Cobra
użyteczny fotel dla gracza linii Cobra wyprodukowany z tworzyw wysokiej niepodatności na uszkodzenia jest perfekcyjnym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, choćby w trakcie długiego grania. Gamingowy fotel Cobra oferuje najróżniejsze ustawienia dla komfortu użytkownika, można luźno zjednoczyć podłokietniki, wysokość siedziska, a także kąta oparcia.

dostosowywane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 oraz regulować w pionie w górę albo w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), żeby były wyśmienitym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

dostosowywane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma dostosowywaną wysokość oraz oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 stopni z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

Teleskop gazowy
Fotel zaopatrzony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

solidna pięcioramienna podstawa
Fotel wyekwipowany jest w konkretną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa zagwarantuje bezpieczeństwo i stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są wyprodukowane z nylonu, 30% włókien szklanych oraz PU, by zminimalizować hałas w trakcie ruchów. Kompilacja wysokiej jakości materiałów zapewnia ochronę przed uszkodzeniem i zapewnia długą żywotność wykorzystywania.

Wysoce rozciągliwa wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej sprężystości jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i skutecznie broni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

lepsza skóra PU
Fotel Cobra jest pokryty konkretną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem szczególnie przyjemnej w dotyku.

Zagłówek
komfortowy zagłówek posiada haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.

fachowy fotel dla gracza Cobra
praktyczny fotel dla gracza linii Cobra wytworzony z tworzyw wysokiej niepodatności na uszkodzenia jest znakomitym oparciem dla każdej części ciała. Dzięki połączeniu wielu opcji ustawień daje użytkownikom poczucie całkowitego odprężenia i właściwej postawy, nawet w trakcie długiego grania. Gamingowy fotel Cobra proponuje przeróżne ustawienia dla komfortu użytkownika, można swobodnie scalić podłokietniki, wysokość siedziska, a także kąta oparcia.

regulowane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 i regulować w pionie w górę lub w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), żeby były doskonałym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

dostosowywane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma regulowaną wysokość oraz oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 stopni z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

Teleskop gazowy
Fotel wyekwipowany jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

mocna pięcioramienna podstawa
Fotel zaopatrzony jest w konkretną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa zagwarantuje bezpieczeństwo, a także stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są produkowane z nylonu, 30% włókien szklanych i PU, by zminimalizować hałas w trakcie ruchów. Kompilacja wysokiej jakości tworzyw zagwarantuje ochronę przed uszkodzeniem i zagwarantuje długą żywotność wykorzystywania.

Wysoce sprężysta wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej elastyczności jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki temu fotel nie deformuje kręgosłupa i sprawnie broni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

ulepszona skóra PU
Fotel Cobra jest pokryty solidną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem niezwykle przyjemnej w dotyku.

Zagłówek
wygodny zagłówek posiada haft 3D logo Cobra jak i 2 designowe otwory.

Specyfikacja technologiczna artykuł
marka
EAN
6921607104165
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Skóra ekologiczna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
120
wymiary
Szerokość [cm]
52
Głębokość [cm]
43
Waga [kg]
22
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna towar
producent
EAN
6921607104165
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Skóra ekologiczna
Regulacja podłokietnika
Tak
Maksymalne obciążenie [kg]
120
rozmiary
Szerokość [cm]
52
Głębokość [cm]
43
Waga [kg]
22

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.