Menu

Fotel E-Blue Mazer, Zielony (EEC304GRAA-IA) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent E-Blue 

Opis

fachowy fotel dla gracza Mazer

Fotel Gamingowy E-blue Mazer odpowiadam wszystkim zasadom ergonomii i przynosi świetną podporą każdej części ciała. Powierzchnia fotela tworzona jest z wysokiej jakości skóry PU przyjemnej w dotyku i nieskomplikowanej do czyszczenia. Fotel proponuje dużą liczba ustawieńświetnie można było go spersonalizować każdemu użytkownikowi, według własnych preferencji.

Sportowy design
Design fotela pozostał natchniony wygodą, którą oferują fotele sportowych samochodów. Cała część opieradła jest zrobiona z jednego elementu by zapewnić nadzwyczajną wygodę dla kręgosłupa. Celowym zabiegiem było połączenie czerni i fluorescencyjnego koloru zielonego, który przypomina sportowy samochód i jest specyficzny w porównaniu z innymi fotelami dla graczy dostępnymi na rynku.

4D dostosowywane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 i regulować w pionie w górę albo w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), aby były świetnym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma regulowaną wysokość, a także oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 112 stopni z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

udoskonalona skóra PU
Fotel Mazer jest pokryty konkretną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem wyjątkowo przyjemnej w dotyku.

Osłona oparcia
Pokrywa oparcia jest produkowana z kompilacji poliamidu PA66 i w 30% z włókna szklanego. Ten materiał jest dwukrotnie wytrzymalszy od większości materiałów wykorzystanych w fotelach dla graczy na rynku a zarazem broni przed deformacją kręgosłupa spowodowane niewłaściwym stosowaniem.

Teleskop gazowy
Fotel wyekwipowany jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

Wysoce elastyczna wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej rozciągliwości jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i sprawnie chroni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.

potężna pięcioramienna podstawa
Fotel zaopatrzony jest w konkretną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa zapewnia bezpieczeństwo oraz stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są tworzone z nylonu, 30% włókien szklanych oraz PU, aby zminimalizować hałas w trakcie ruchów. Kompilacja wysokiej jakości materiałów zagwarantuje ochronę przed uszkodzeniem i zagwarantuje długą żywotność wykorzystywania.

Wyszywane logo 3D
Oparcie fotela jest zdobione wyszystym logiem Mazer 3D.

informacje techniczne:
Wysokość siedziska: 45,2 cm
Wysokość fotela: 124 cm (wysokość samego oparcia 79 cm)
Szerokość siedziska: 52 cm (szerokość z podłokietnikami 66 cm)
Głębokość siedziska: 44,5 cm
warstwa: PU skóra
Waga: 22 kg
Udźwig: do 120 kg

EAN: 6921607104233
Gwarancja: 24 m
Kod Producenta: EEC304GRAA-IA

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.