Menu

Fotel Gaming E-BLUE MAZER - czarny

Cechy produktu

  • Producent E-BLUE 

Opis

fachowy fotel dla gracza Mazer
Fotel Gamingowy E-blue Mazer odpowiadam wszystkim zasadom ergonomii i przynosi doskonałą podporą każdej części ciała. Powierzchnia fotela produkowana jest z wysokiej jakości skóry PU przyjemnej w dotyku i przystępnej do czyszczenia i zamszem. Fotel oferuje dużą liczba ustawieńperfekcyjnie można było go spersonalizować każdemu użytkownikowi, według własnych preferencji.
Sportowy design
Design fotela został natchniony wygodą, którą proponują fotele sportowych samochodów. Cała część opieradła jest zrobiona z jednego elementu żeby zapewnić wspaniałą wygodę dla kręgosłupa.
4D dostosowywane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 oraz regulować w pionie w górę lub w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), by były doskonałym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.
regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma dostosowywaną wysokość i oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 112 poziomów z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.
Osłona oparcia
Pokrywa oparcia jest tworzona z kombinacji poliamidu PA66 i w 30% z włókna szklanego. Ten materiał jest dwukrotnie wytrzymalszy od większości materiałów zaimplementowanych w fotelach dla graczy na rynku a zarazem chroni przed deformacją kręgosłupa spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.
Teleskop gazowy
Fotel wyposażony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.
Wysoce sprężysta wyściółka piankowa
Pianka o wysokiej rozciągliwości jest umieszczona w oparciu jak i siedzisku, dzięki czemu fotel nie deformuje kręgosłupa i wydajnie broni przed zmęczeniem podczas kilku godzinnych rozgrywek w sieci.
potężna pięcioramienna podstawa
Fotel zaopatrzony jest w mocną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa zapewnia bezpieczeństwo oraz stabilność.
Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są wytwarzane z nylonu, 30% włókien szklanych oraz PU, aby zminimalizować hałas w trakcie ruchów. Kompilacja wysokiej jakości materiałów zagwarantuje ochronę przed uszkodzeniem i gwarantuje długą żywotność wykorzystywania.
Wyszywane logo 3D
Oparcie fotela jest zdobione wyszystym logiem Mazer 3D.
dane techniczne:
Wysokość siedziska: 45,2 cm
Wysokość fotela: 124 cm (wysokość samego oparcia 79 cm)
Szerokość siedziska: 52 cm (szerokość z podłokietnikami 66 cm)
Głębokość siedziska: 44,5 cm
powłoka: PU skóra + zamsz
Waga: 22 kg
Udźwig: do 120 kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.