Menu

Fotel gamingowy NORDHOLD - ULLR- szary

Cechy produktu

  • Producent Nordhold 

Opis

  • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej pozycji ciała i wygody w trakcie długich sesji przy komputerze.
  • Profilowane oparcie i siedzenie zapewniające wygodę i komfort.
  • Miękkie podłokietniki
  • Mechanizm TILT - bujanie się na fotelu, a także możliwość blokady w wybranej pozycji
  • Gumowane kółka broniące panele przed porysowaniem.
  • mocna pięcioramienna podstawa.
  • Wysokiej klasy siłownik dający opcję podnoszenia i opuszczania wysokości siedziska.
  • nabywając otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości materiałów i w razie problemów, szybką naprawę przez fachowy serwis w Polsce.
  • dostępny w kolorach: białym, czerwonym, a także szarym
Dlaczego fotel gamingowy Nordhold?

Gracze i inne osoby spędzający dziennie długie godziny przed komputerem są narażeni na problemy zdrowotne wywołane złą postawą. Fotele gamingowe Nordhold zostały wyprodukowane specjalnie z myślą o takich warunkach. Fotele Nordhold charakteryzuje wysoka ergonomia, dzięki wielu opcjom regulacji dopasujesz fotel do swoich wymagań.

Niewygodna pozycja nie tylko negatywnie wpływa na Twoje zdrowie, ale także na jakość pracy oraz osiągnięcia uzyskiwane w grach. W dobie gdy każda milisekunda różnicy w pingu, a także klatka w grze jest na wagę złota nieraz zapominamy o czynniku ludzkim, czyli o Nas. Czy zastanawialiście się kiedyś jak znaczny wpływ na Twoją sprawność mają warunki w jakich korzystacie z komputera? My tak, dlatego również korzystając ze swego wieloletniego doświadczenia na rynku, a także pasji zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie wysokiej jakości, wygodnych foteli gamingowych.

nowoczesny wygląd, kształt inspirowany kubełkowymi fotelami w samochodach rajdowych. Dobór jednego z aż czterech przystępnych kolorów pozowli Ci nadzwyczajnie wkomponować fotel Nordhold Ullr w plan wybranego pomieszczenia.

Miękkie podłokietniki

Nikt nie lubi godzinami opierać łokci na twardym jak skała plastiku, dlatego także podłokietniki tworzone są z miękkiego, opornego na odkształcenia materiału gwarantującego wygodę choćby przy długim używaniu.

wygodne oparcie

Profilowane oparcie pomagające utrzymać naturalną pozycję ciała w trakcie siedzenia.

Fotel ma także system TILT zezwalający na bujanie siedziskiem i zablokowanie go w wybranej pozycji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.