Menu

Fotel gamingowy NORDHOLD - YMIR - biały

Cechy produktu

 • Producent Nordhold 

Opis

Nowość 2019 - W fotelach zakupionych po 1 lipca dostosowywane podłokietniki 2D (góra/dół)!
 • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej pozycji ciała i wygody podczas długich sesji przy komputerze.
 • Profilowane oparcie i siedzenie zapewniające wygodę i komfort.
 • Dwie poduszki z możliwością dopasowania pozycji do utrzymania poprawnej pozycji w trakcie użytkowania.
 • Miękkie podłokietniki
 • Mechanizm TILT - bujanie się na fotelu, a także możliwość blokady w wybranej pozycji
 • Gumowane kółka chroniące panele przed porysowaniem.
 • mocna pięcioramienna podstawa.
 • Zmiana pochylenia kąta oparcia aż do 180°
 • Wysokiej klasy siłownik dający opcję podnoszenia i opuszczania wysokości siedziska.
 • nabywając uzyskujesz gwarancję wysokiej jakości tworzyw, a także w razie problemów, szybką naprawę poprzez profesjonalny serwisw Polsce.
 • dostępny w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i białym.
Dlaczego fotel gamingowy Nordhold?

Gracze oraz inne osoby spędzający dziennie długie godziny przed komputerem są narażeni na problemy zdrowotne wywołane złą postawą. Fotele gamingowe Nordhold zostały produkowane specjalnie z myślą o takich warunkach. Fotele Nordhold cechuje wysoka ergonomia, dzięki wielu opcjom
regulacji przystosujesz fotel do swoich wymagań.

Niewygodna pozycja nie tylko negatywnie wpływa na Twoje zdrowie, lecz także na jakość pracy i osiągnięcia uzyskiwane w grach. W dobie gdy każda milisekunda różnicy w pingu i klatka w grze jest na wagę złota często zapominamy o czynniku ludzkim, czyli o Nas.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak obszerny wpływ na Twoją efektywność mają warunki w jakich korzystacie z komputera? My tak, dlatego także korzystając ze swego wieloletniego doświadczenia na rynku, a także pasji zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie wysokiej jakości, komfortowych foteli gamingowych.

progresywny wygląd, zarys inspirowany kubełkowymi fotelami w samochodach rajdowych. Dobór jednego z aż czterech przystępnych odcieni pozowli Ci świetnie wkomponować fotel Nordhold Ymir w plan wybranego wnętrza.

Miękkie podłokietniki

Nikt nie lubi godzinami opierać łokci na twardym jak skała plastiku, dlatego także podłokietniki stworzone są z miękkiego, wytrzymałego na odkształcenia materiału zapewniającego wygodę nawet przy długim użytkowaniu.

Poduszki

W cenie fotela otrzymasz dwie poduszki, jedną pod szyję a drugą pod odcinek lędźwiowy. Bez problemu wyregulujesz jeznakomicie dopasowały się do Twojego ciała.

Regulacja oparcia

Oparcie fotela położysz prawie do pozycji 180°! Funkcja doskonała do odprężenia się i oglądania wyżej położonego telewizora lub grania na konsoli. Fotel posiada także system TILT pozwalający na bujanie siedziskiem i zablokowanie go w wybranej pozycji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.