Menu

Fotel MSI MAG CH110 Czarno-czerwony DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

PEŁNA STALOWA RAMA OPARCIA I SIEDZISKA Rama gamingowego krzesła MSI MAG CH110 Gaming Chair wykonana jest w całości ze stali, dzięki czemu może wytrzymać ciężar do 150 kg. Gracze mogą za każdym razem na niej polegać.

ODDYCHAJĄCE SIEDZISKO XXL Gamingowe krzesło MAG CH110 wykorzystuje oddychającą, dopasowująca się, formowaną piankę o wysokiej przepuszczalności powietrza, gwarantując nieszablonową wygodę, podparcie dla poszczególnych części ciała i „oddychalność".

dzięki czemu krzesło proponuje graczom wyjątkową wygodę choćby po wielu godzinach grania. WYSOKIEJ JAKOŚCI OBICIE O FAKTURZE WŁÓKNA WĘGLOWEGO Oparcie i poduszka siedziska obite są dzianiną o fakturze włókna węglowego, aby zasymulować uczucie siedzenia w samochodzie wyścigowym, zapewniając komfort rzędu miliona dolców.

dokładnIE WHAFTOWANY WZÓR SMOKA Na oparciu siedzenia wyszyty jest kunsztowny wzór smoka, który powoduje, że krzesło nabiera prawdziwego gamingowego charakteru. RegulowanE W CZTERECH PŁASZCZYZNACH (4D) PODŁOKIETNIKI I PODNOSZONE SIEDZISKO Krzesło MAG CH110 wyposażone jest w regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki (4D) i podnoszone siedzisko, dzięki czemu gracze mogą przypasować swój fotel do najkorzystniejszej i najwygodniejszej pozycji do grania.

CERTYFIKOWANY PODNOŚNIK (SIŁOWNIK) PNEUMATYCZNY KLASY 4 Najwyższa, czwarta klasa jakości zaimplementowanego w krześle MAG CH110 siłownika gazowego do foteli gwarantuje bezproblemowe utrzymanie ciężaru choćby do 150 kg.

ALUMINIOWA PODSTAWA KRZESŁA W profilu 5-RAMIENNEJ GWIAZDY W modelu MAG CH110 zaimplementowano oryginalną, usztywnioną aluminiową podstawę krzesła. Większa o 20% solidność podstawy, w porównaniu ze charakterystycznymi rozwiązaniami, powoduje,poprzez lata eksploatacji nie będzie się odginać czy w inny sposób odkształcać.

NIEWIARYGODNIE MIĘKKIE, GŁADKIE I CICHE KÓŁKA Z POLIURETANU Cicho poruszające się poliuretanowe kółka fotela, wyglądają niczym koła wyścigowego samochodu. Znamionują się łagodnymi, zaokrąglonymi krawędziami, cichym ruchem i nieskazitelnie gładką powierzchnią, gwarantując graczom mobilność potrzebną w każdej akcji.

praktycznY ZAGŁÓWEK I PODUSZKA LĘDŹWIOWA Poduszka zagłówka i poduszka podparcia lędźwiowego, które są dostarczane wraz z fotelem, zapewniają graczom wysoką ergonomię w trakcie siedzenia, zniżając napięcie mięśni szyi i mięśni odcinka lędźwiowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.