Menu

Fotel PLAYSEAT Dirt Czarny + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent PLAYSEAT 

Opis

genialne rozwiązanie dla prawdziwych entuzjastów gier wyścigowych, a w szczególności wielbicieli serii gier DiRT marki Codemasters. Dzięki konstrukcji producenta PLAYSEAT realizm i adrenalina stają się jeszcze bliższe.

konstrukcja fotela to opatentowane rozwiązanie zapewniające stabilne mocowanie kierownicy i pedałów, pełną mobilność zestawu z możliwością składania do nad wyraz kompaktowych wymiarów. Fotel został pokryty wysokiej jakości czarną alcantarą, czyli materiałem użytkowanym w samochodach rajdowych.

Fotel asygnowany równocześnie dla dorosłych, jak i dla dzieci, do prostej rozrywki i profesjonalnych zastosowań. Parametry charakterystyczne: - Kompatybilny ze wszystkimi kierownicami oraz przystępnymi zestawami pedałów.

- zastrzeżony system regulacji fotela, położenia kierownicy i zestawu pedałów. - użyteczna budowa fotela wzorowana na prawdziwych fotelach rajdowych. - wyjątkowo prosta konfiguracja i możliwość pełnego dopasowania w ciągu kilku sekund.

- Najwyższej jakości materiały, genialne wykonanie, solidność i komfort. - nieskomplikowany do przechowywania dzięki zastrzeżonemu systemowi składania - unikatowa kolorystyka i wysokiej jakości haftowana grafika nawiązująca do DiRT polecany wzrost kierowcy od 120 do 220 cm.

polecana waga kierowcy od 20 do 125 kg. Wymiary fotela w pozycji rozłożonej 130x50x98 cm. Wymiary fotela w pozycji w pozycji złożonej 27x54x124 cm Waga fotela ok. 20,5 kg.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.