Menu

Fotel SPC Gear SR300 Red (SR300RD) Szybka dostawa! Producent Poleca Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent SPC Gear 

Opis

Fotel kubełkowy wykonany został by poprawić ergonomię i komfort podczas intensywnej rozrywki. Wysokie oparcie pomaga utrzymać właściwą pozycję siedzącą, a zaimplementowana w nim i siedzisku zimna pianka zachowuje stosowne atrybuty nawet po długim czasie użytkowania.

kompozycja fotela składa się ze stalowej ramy, a podstawą oparcia, a także siedziska są sprężyste pasy, które zastępują nietrwałą i twardą deskę. Zastosowana wysokiej klasy skóra ekologiczna znamionuje się powiększoną niepodatnością na ścieranie.

Obicie tego typu nie wchłania wilgoci, co zagwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości. Fotel można odchylić nawet do 170°. Mechanizm podtrzymujący siedzisko ma funkcję TILT (efekt bujania), więc daje użytkownikowi możliwość przechylenia siedziska nawet do 18°.

Podłokietniki z regulacją wysokości pozwalają zespoić użytkownikowi pozycję na jakiej komfortowo spoczną przedramiona, co uniemożliwia zmęczeniu przy dłuższej rozgrywce. Do fotela dołączane są dwie poduszki odpowiedzialne za wsparcie kręgosłupa na odcinku szyjnym i lędźwiowym, co prawidłowo wpływa na utrzymanie poprawnej postawy.

zastosowany w fotelu podnośnik wysokiej, czwartej klasy umożliwia regulację wysokości siedziska w zakresie 80 milimetrów (od 44 do 52 centymetrów), dzięki temu fotel jest stosowny dla osób o wzroście od 165 do 185 centymetrów.

Fotel ma dostosowywaną funkcję odchylenia, która pozwala dopasować opór do wagi oraz ruchów użytkownika, co powiększa stabilność i kontrolę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.