Menu

Fotel SPC GEAR SR300 V2 Czerwony DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent SPC GEAR 

Opis

Fotel SPC Gear SR300 V2 RD ma w pierwszej kolejności zapewniać wygodę i komfort codziennego stosowania. Zezwala na to właściwy z użytecznego punktu widzenia kształt z płaskim siedziskiem i wyraźnie podpartym kręgosłupem w sekcji lędźwiowej i szyjnej. Służą temu także m.in. Dwie seryjnie dodane poduszki, których właściwe ułożenie jest kluczowe dla wygody siedzącego. Nowe podłokietniki są dzisiaj płaskie i spore, a dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z fotela staje się jeszcze bardziej wygodne.

SPC Gear SR300 V2 RD to gruntownie zmodernizowana i odświeżona druga generacja wyjątkowo popularnego fotela dla graczy: SR300. Wysokie oparcie pomaga utrzymać właściwą pozycję siedzącą, a zastosowana w oparciu oraz siedzisku zimna pianka zachowuje optymalne właściwości nawet po długim czasie stosowania. Kompozycja fotela składa się ze stalowej ramy, a podstawą oparcia, a także siedziska są elastyczne pasy, które zapewniają wygodę i solidność. Zmiany w wersji SR300 V2 zaszły także pod skórzanym obiciem: wypełniająca siedzisko pianka wytwarzana jest w technice molded foam, która jeszcze skuteczniej przeciwstawia się odkształceniom wynikającym z wielomiesięcznego korzystania z fotela.

Możliwości regulacji

Fotel SPC Gear SR300 V2 RD proponuje również pokaźny zakres regulacji: możliwość odchylania oparcia od pionowego (90) aż po niemalże leżącą pozycję (170), dopasowana do preferencji siedzącego pozycja poduszek, regulacja wysokości siedziska w zakresie od 470 do 545 milimetrów, mechanizm TILT z funkcją bujania, a także regulowane w pionie nowe pokaźne podłokietniki.

Obicie z wygodnego materiału

Fotel SPC Gear SR300 V2 ma obicie produkowane z materiału PVC. Bardzo prawidłowej jakości eko-skóra zapewnia unikatową wytrzymałość, jest jeszcze przyjemna w dotyku. Dodatkowo wysmakowany wygląd fotela czyni z niego mebel pasujący do wystroju postępowego biura czy pokoju gracza. Przystępne są trzy typy kolorystyczne fotela SR300 V2 w obiciu skórzanym: SR300 V2 BK, SR300 V2 RD i SR300 V2 WH optymalnie czarny, czerwony oraz biały. Ponadto, dla osób preferujących klasyczne, materiałowe obicie z tkaniny: SR300F V2 BK (czarny), a także SR300F V2 RD (czerwony).

Design

Kubełkowy kształt fotela SR300 V2 RD to nie tylko wygoda podczas długich rozgrywek, lecz także uciecha dla oka, oryginalny design pasujący do pokoju prawdziwego gracza, a także interesująca, czerwona kolorystyka. Zarys nawiązuje do foteli rajdowych, a przez to wspiera ciało w kluczowych fragmentach i gwarantuje wysoki komfort. Nieodłączonym elementem są oczywiście seryjnie dodawane poduszki, które pomagają w utrzymaniu właściwej pozycji siedzącej.

świeże, większe kółka

Fotel SPC Gear SR300 V2 RD wyekwipowany został w nowe kółka pokaźniejsze i mocniejsze. Pomaga to w poruszaniu się po dywanie, zaś silikonowe wykończenie zapobiega rysowaniu się paneli czy płytek.

Wytrzymała konstrukcja

Stalowa rama wsparta elastycznymi pasami to oczywiście trzon wytrzymałej konstrukcji fotela SPC Gear SR300 V2 RD. Mechanizm TILT łączy się ze stalową podporą przy pomocy siłownika najwyższej czwartej klasy (do 150 kg statycznego obciążenia). Wraz z nowymi, obszerniejszymi kółkami zapewnia to wysoką solidność całej konstrukcji, która została przewidziana dla osób o wadze do 120 kg.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.