Menu

SilentiumPC fotel komputerowy Gear EG450, czarny (SPG040)

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 

Opis

SPC Gear EG450to zaprojektowany pod kątem komfortu fotel o specyficznym, ergonomicznym profilu. Poszczególne segmenty oparcia podpierają ciało osoby siedzącej w kluczowych obszarach gwarantując właściwą pozycję, a także ponadprzeciętną wygodę.

Szczególny, bo oddychający materiał w połączeniu z kanałami wentylacyjnymi zezwala na luźny przepływ ciepłego powietrza, co dodatkowo unosi komfort stosowania.​Korzyści: ​​wyjątkowa kompozycja - oparcie fotela SPC Gear EG450 składa się z 5 odrębnych segmentów, które podpierają w stosownych miejscach kręgosłup (szczególnie w części lędźwiowej) oraz łopatki osoby siedzącej.

komfortowe i płaskie siedzisko, które dostosowane jest do osób o wzroście od 1,6 do 1,85 m. Nieszablonowej jakości dzianina - wysokiej jakości dzianina zapewnia cyrkulację powietrza, co istotnie poprawia komfort użytkowania wyjątkowo w gorące letnie dni.

obszerny zakres regulacji - wysokość siedziska ustawia się w zakresie od 400 do 460 mm, podłokietniki można regulować w wielu płaszczyznach: pionie (góra-dół), w poziomie (przód-tył) i obracać na boki, zagłówek można ustawić w dwóch płaszczyznach: góra-dół oraz zmienić jego kąt nachylenia.

Synchroniczny mechanizm - w modelu EG450 użyty został specjalny synchroniczny mechanizm, oznacza to jedno w trakcie odchylania oparcia, siedzisko także dopasowuje się do kąta odchylenia. Siłownik najwyższej klasy- w fotelu EG450 wykorzystany został siłownik najwyższej – czwartej – klasy do 150 kg obciążenia statycznego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.