Menu

Fotel masujący Massaggio Conveniente

Cechy produktu

  • Producent Massaggio 

Opis

Fotel do masażu Massaggio Conveniente to połączenie wygodnych kształtów, sprawdzonych programów masażu i instynktownego sterowania, które zawsze gwarantuje nad wyraz relaksacyjny i komfortowy masaż.

Możliwości: - 5 programów automatycznych - 5 technik masażu - 2 samodzielnie zaprogramowane masaże wygodne rozwiązania: - Funkcja rozciągania ciała. Dzięki tej funkcji masz możliwość swobodnie przeciągnąć się na fotelu masującym, przyjemnie rozluźnić mięśnie i poczuć odprężające właściwości masażu.

- Akupresura nóg. Głęboko rozmasowuje stopy od spodu uciskając masażerem na trafne punkty, a od góry delikatnie przytrzymując poduszkami powietrznymi. - Masaż na ramiona i przedramiona. Masaż pulsacyjny ramion i przed ramion, realizowany poduszkami powietrznymi, delikatnie stymuluje przepływ krwi, co pozwoli zdjąć z rąk zbędny ciężar.

- dostosowanie do wzrostu. Dostosowywane wysunięcie podnóżków i obracane masażery na ramiona powodują, że fotel dopasowuje się do wzrostu, a masaż jest jeszcze bardziej przyjemy. Dodatkowo: - masaż wibracyjny - możliwość ustawienia czasu masażu - regulacja szybkości i szerokości prowadzenia masażu Więcej dowiesz się na https://restlords.com

Opinie - 4 opinie

+ Dodaj opinie
Mariusz Sielski - Wystawiona rok temu
Fotel zakupiłem dla moich rodziców w prezencie. Są bardzo zadowoleni, a ja ich odwiedzając też zawsze skorzystam . Stosunek ceny do możliwości naprawdę bardzo fajny!
Mariusz Sielski - Wystawiona rok temu
Fotel kupiłem rodzicom z okazji rocznicy ślubu. Są zadowoleni z masażu, ja jak odwiedzam też korzystam. Stosunek ceny do jakości i funkcji bardzo fajny!
Bartosz Bardnerowicz - Wystawiona rok temu
Świetny fotel - kompleksowy masaż w tej cenie to rzadkość na rynku!
Kasia Uss - Wystawiona rok temu
Super masaż. Polecam!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.