Menu

Clatronic FR 3667

Cechy produktu

  • Producent Clatronic 
  • Moc 1500 W
  • Pokrywa okienko podglądu 
  • Sterowanie mechaniczne 
  • Kolor czarny 

Opis

Air fryer FR 3667 H to pokaźnie więcej niż frytkownica beztłuszczowa - choć oczywiście genialnie służy do przygotowania chrupiących a równocześnie delikatnych frytek w pokaźnie zdrowszy sposób, aniżeli gdyby zostały usmażone na patelni.

Air fryer udowadnia, iż zmniejszenie zastosowania tłuszczu nie musi odbywać się kosztem smaku - wręcz przeciwnie. Wykorzystuje ciąg wirującego gorącego powietrza, które zapewnia najpierw równomierne przygrzanie potrawy, a następnie jej opieczenie - aż do momentu uzyskania pożądanego efektu w postaci np.

chrupiącej skórki kurczaka. Można w nim podgrzewać, piec, smażyć i grillować, jest więc uniwersalnym urządzeniem kuchennym pomagającym w codziennym przyrządzaniu zdrowych posiłków. Dodatkowo Air fryer jest nieskomplikowany - wręcz intuicyjny w obsłudze.

Opanowanie wykorzystywania zajmuje ledwie chwilę, a później można już swobodnie cieszyć się wykonywaniem swych niskotłuszczowych koncepcji kulinarnych. Wystarczy ustawić czas i temperaturę i umieścić jedzenie w wyjmowanym koszyku - Air fryer zajmie się resztą....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.