Menu

Baseus SW pancerne etui 360 na Nintendo Switch z wycięciami na pady przezroczysty (WISWGS06-02) - Przezroczysty

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus SW pancerne etui 360 na Nintendo Switch z wycięciami na pady

Dla jeszcze lepszej ochrony konsoli, a także dla podniesienia komfortu gry marka Baseus zaprojektowała pokrowiec ochronny na całą obudowę Nintendo Switch. Baseus SW 360°Flip Cover Case GS06 gwarantuje kompleksową ochronę sprzętu elektronicznego (w tym także wyświetlacza), a w dodatku ma wyjątkowo mocną konstrukcję i innowacyjny design. Pasuje nieprzeciętnie zapewniając dwa gniazda na karty oraz komfortowe do trzymania w rąk.

Specyfikacja

  • marka: Baseus
  • Materiał: PC
  • wymiar: 242,1x109x42,3 mm

Bez wpływu na przebieg gry

w trakcie korzystania z pokrowca możesz luźno obsługiwać grę, zapewniając sobie widocznie bardziej stabilne trzymanie pada. Otwieranie lub zamykanie składników nie sprawia niekontrolowanych pauz w rozgrywce. Konsolę można włożyć do stacji dokującej, a także podłączyć/odłączyć Joy-Con bez zdejmowania pokrywy.

komfortowe trzymanie

Etui ma komfortowe uchwyty, które świetnie dostosowują się do łuku rąk. Są miękkie i przeciwpoślizgowe, gwarantują wysoką stabilność nawet podczas najistotniej emocjonujących rozgrywek.

nieprzeciętne dostosowanie

Wszystkie otwory na przyciski czy wejścia są stworzone świetnie z skrupulatnością co do milimetra. To zapewnia doskonałe dostosowanie do pada – obudowa przylega do niego niczym rękawiczka!

Wysoka jakość wykonania

zastosowanie sprężystego tworzywa sztucznego zagwarantuje nie tylko prawidłowe dostosowanie i komfort używania, ale też estetyczny wygląd. Nie żółknie i nie przebarwia się nawet po dłuższym czasie intensywnego korzystania. Waży mało i jest rewelacyjny nie tylko do grania w domu, ale też w podróży.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.