Menu

SCR24 Stylowa osłona ekranu do Xperia Z3 (zielony) - zielony

Cechy produktu

  • Producent SONY 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Kolor zielony 

Opis

postępowość i ochrona

Stylowa osłona ekranu SCR24 to nowoczesna osłona, która chroni Twój telefon Xperia Z3 i zezwala na podgląd ekranu. Po zamknięciu broni Twój smartfon, a równocześnie pozwala na korzystanie z wybranych funkcji. Osłona Stylowa osłona ekranu SCR24, wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Funkcja podglądu ekranu

Po zamknięciu osłony wybrane widżety z paska stanu albo ekranu głównego smartfonu Xperia Z3 są widoczne oraz interaktywne. Nie musisz na przykład otwierać osłony, aby zobaczyć, kiedy nadejdzie nowa wiadomość, i możesz przeczytać ją, włączyć aparat smartfonu Xperia Z3 albo sterować odtwarzaniem muzyki.

Konfiguracja jednym dotknięciem

podczas pierwszego wykorzystania osłony Stylowa osłona ekranu SCR24 nawiązujesz połączenie ze swym urządzeniem Xperia Z3 i możesz pobrać specjalne widżety, a także aplikacje podglądu ekranu. Pozwalają one skonfigurować sposób działania urządzenia po otwarciu i zamknięciu osłony. Dostosowuj funkcje podglądu ekranu do swych potrzeb.

Na mieście

Gdy jesteś w ruchu, możesz sterować działaniem wybranych funkcji urządzenia Xperia Z3 jedną ręką. Stylowa osłona ekranu SCR24 chroni Twój telefon Xperia Z3 i upraszcza bycie na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami każdego dnia.

towar w odcieniu zielonym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.