Menu

Szkło hartowane SBS Friendly Cover do Samsung Galaxy Note 9 Czarny

Cechy produktu

  • Producent SAMSUNG 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Kolor czarny 

Opis

SZKŁO HARTOWANE SBS DO SAMSUNG GALAXY NOTE 9 Szkło ochronne zagwarantuje ochronę przed uderzeniami i zadrapaniami. Nieprzeciętnie nadaje się do wyświetlacza Samsung Galaxy Note 9, pozostawiając wolne miejsca na kamerę, mikrofon i czujniki.

Skonstruowane specjalnie do pochłaniania uderzeń, zawsze utrzymując wyświetlacz w znakomitej kondycji. Szklany ochraniacz ekranu Friendly jest kompatybilny z pokrowcami i twardymi obudowami: krawędziami tego szkła ochronnego są zakrzywione.

Nakładanie tego szkła ochronnego jest bardzo proste: wystarczy użyć dwóch szmatek znajdujących się w opakowaniu (jeden mokry i jeden suchy) do czyszczenia i osusz wyświetlacz, nałóż szklaną osłonę ekranu na wyświetlacz, zwracając szczególną uwagę na rogi.

właściwości: - Materiał: szkło hartowane i silikon, - wykrzywione krawędzie bronią cały wyświetlacz, - Kompatybilne z obudowami i obudowami, - oporne na drobne uderzenia i zadrapania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.