Moje konto
  • Szybcy i wpienieni Szybcy i wpienieni

Szybcy i wpienieni

3 oferty z 3 sklepów

Producent G3 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Szybcy i wpienieni

W obronie Ziemi ruszyli szybcy i wpienieni.

Dostępność sprawdź w sklepie →

3kropki.pl

★★★★★
8603 opinie

Szybcy i wpienieni

Szybcy i wpienieni

Obcy mają z nami wiele wspólnego... bo tak jak my, uwielbiają piwo. I sami też potrafią je produkować. Jednak odkąd nastały galaktyczne zmiany pogodowe, warzenie piwa stało się dla

Dostępność sprawdź w sklepie →

Księgarnia Warszawa.pl

★★★★☆
266 opinii

TAJEMNICA – Miłosna gra dla par

TAJEMNICA – Miłosna gra dla par

… od partnera lub przez jakiś czas czyta Ci on wieczorem do poduszki twoją ulubioną książkę. W tej grze nie ma przegranych! Oboje zyskujecie radość z dobrej zabawy i przyjemność z obdarowywania się miłosnymi gestami. Musicie tylko zachować Tajemnicę. Utrzymać zadanie w sekrecie do czasu jego wykonania. Zaskakujcie się miłosnymi gestami. Tajemnica: - proponuje szeroki wachlarz sprawdzonych …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ProducentG3

Dzięki tej grze rozwiniecie i umocnicie wzajemną miłość, a Wasz związek wzbogaci się o nowe doświadczenia. Dla romantycznej kobiety, która szuka pomysłów na urozmaicenie związku partnerskiego. Gra opiera się o serię drobnych gestów o charakterze miłosnym i erotycznym, w postaci kart z zadaniami, które partnerzy losują na zmianę.

Następnie w tajemnicy przed sobą, przygotowują zadania, które wylosowali. Na wykonanie poszczególnych działań partnerzy otrzymują ograniczony czas, zależny od skomplikowania zadania, od kilku chwil do nawet paru dni.

Dzięki temu rozgrywka w TAJEMNICĘ może trwać nawet kilka tygodni. To celowy zabieg, dzięki któremu obdarowywanie ukochanej osoby gestami miłosnymi wchodzi w nawyk. Gra zawiera: karty, na których znajdują się opisy małych i większych przyjemności oraz miłosnych niespodzianek i gestów, które w tajemnicy będziecie wykonywać dla siebie nawzajem.

Wyobraź sobie, że dostajesz w pracy mms?a z pikantnym zdjęciem partnerki i zaproszeniem na spotkanie lub przygotowuje ona dla Ciebie ciepłą kąpiel i siebie na deser. Wyobraźcie sobie że wspólnie, za pomocą poczty e-mail piszecie erotyczne opowiadanie, opisując zachowania bohaterów lub przez jeden dzień musicie porozumiewać się bez użycia słów.

Wyobraź sobie, że przez tydzień w zupełnie niespodziewanych momentach znajdujesz kwiatka z wyznaniem miłosnym od partnera lub przez jakiś czas czyta Ci on wieczorem do poduszki twoją ulubioną książkę. W tej grze nie ma przegranych!

Oboje zyskujecie radość z dobrej zabawy i przyjemność z obdarowywania się miłosnymi gestami. Musicie tylko zachować Tajemnicę. Utrzymać zadanie w sekrecie do czasu jego wykonania. Zaskakujcie się miłosnymi gestami.

Tajemnica: - proponuje szeroki wachlarz sprawdzonych technik miłosnych, - inspiruje do starań o uczucia partnera, które są podstawą wzajemnej atrakcyjności, - pomaga rozładować napięcie narastające w związku przez lata, - gwarantuje zdobycie umiejętności wyrażania własnych uczuć oraz rozumienia wzajemnych potrzeb i oczekiwań.

Miłosne efekty wspólnych starań nabiorą trwałego charakteru. Gra tylko dla dorosłych

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też