Okulary Ajurwedyjskie / Ayurwedyjskie - korekcyjne

Okulary Ajurwedyjskie / Ayurwedyjskie - korekcyjne

  • Cena od: 44,99
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Okulary Ajurwedyjskie / Ayurwedyjskie - korekcyjne

Trwałe efekty możliwe są po 6 tyg. regularnego stosowania. Zaczynać stosowanie od kilkunastu minut i przedłużać stopniowo do 2-3 h dziennie.
Po ich stosowaniu nie zakładać od razu okularów optycznych, odczekać kilka-kilkanaście minut, dla utrwalenia efektu. Początkowo stosowanie może być męczące, oko musi się stopniowo przyzwyczajać do nowego rodzaju patrzenia. Stosować przy oglądaniu telewizji, czytaniu z bardzo dobrym oświetleniem, spacerach, sprzątaniu i innych bezpiecznych czynnościach.
Uwaga: Nie stosować podczas prowadzenia pojazdów, ani innych zajęć wymagających precyzji i dokładnego widzenia.
wikipedia.org:
Okulary ajurwedyjskie - okulary bezsoczewkowe sporządzone wg zasad medycyny staroindyjskiej. W miejsce soczewek umieszczono nieprzezroczyste przysłony z wieloma niedużej średnicy otworkami.
Według ich zwolenników skutecznie leczą krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, zaćmę i zez u dzieci. Nie zrobiliśmy obszernego opisu okularów, bo osoby zainteresowane tematem dokładnie wiedzą do czego służą.

Okulary Ajurwedyjskie /ayurwedyjskie/multiprzesłonowe - bezsoczewkowe
Obraz dociera do oka przez małe dziurki.Poprzez patrzenie i "składanie" obrazu ćwiczymy mięśnie oka.

Okulary multiprzesłonowe bezsoczewkowe przeznaczone do ćwiczeń mięśni oka przy wadach wzroku. Opisane podobno już przed tysiącami lat w hinduskiej księdze ajurwedy, gdzie miały korygować wady na długo przed wynalezieniem okularów. Do stosowania zarówno przy nadwzroczności jak i krótkowzroczności. Przywracają naturalną funkcję i ruchliwość mięsni oka, osłabioną w wyniku noszenia okularów soczewkowych, oraz poprawiają ukrwienie oczu i usuwają zmęczenie.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie