Menu

OPTIMUM NUTRITION Serious Mass 5500g

Cechy produktu

  • Producent OPTIMUM NUTRITION 
  • Wielkość opakowania 5500 g

Opis

- Formuła powiększającą masę i siłę mięśni.
- większa wytrzymałość.
- Podwójne efekty.

Serious Mass jest kompleksowym preparatem węglowodanowo-białkowym zawierającym wszystkie konieczne elementy odżywcze, zapewniające przyrost masy mięśniowej, oraz zapewniającym dobrą regenerację potreningową, we wszelkich dyscyplinach sportów siłowych jak i siłowo-wytrzymałościowych.
W skład Serious Mass wchodzi najwyższej jakości koncentrat białek serwatkowych, kompleks mono i oligosacharydów, jakoptymalny do tego pakiet witaminowo-mineralny. Dzięki zaimplementowaniu stosownej kombinacji mono-, oligo-, i polisacharydów, cechujących się różnym indeksem glikemicznym, Serious Mass jest w stanie zapewnić równomierne, rozłożone w czasie dostarczanie energii, potrzebnej równocześnie do treningu, jak i regulacji, i wzrostu mięśni. Serious Mass jest uzupełniony w koncentrat białek serwatkowych, dzięki temu zagwarantuje dostarczanie najwyższej jakości białek, cechujących się: najwyższą wartością biologiczną, oraz nieszablonową dynamicznością anaboliczną, zezwalającą na regulację obciążonych treningiem mięśni, jakgwarantującą ich dalszy rozwój.

używanie zawierającego połączenia wymienionych składników Serious Mass wraz z trafnyą dietą i treningiem prowadzi do szybkich przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej jak i ogólnej poprawy kondycji sportowej, każdego stosującego Serious Mass sportowca.

Serious Mass jako jedna z nielicznych odżywek na rynku
może stanowić zamiennik posiłkowy dla brakującego w danym momencie posiłku, co w dodatku stanowi o jej unikatowej wartości,, a także jakości.

Serious Mass w proponowanej dawce dostarcza 1250 kcal zawartych w słusznej dla przyrostu mięśni kompilacji węglowodanów i białka serwatkowego, kazeinianu wapniowego i albuminy jaja. Monowodzian kreatyny, L-Glutamina, Cholina i Inozytol pozostały dodane w celu rozszerzenia efektywności wzrostu siły i masy. Dodatkowo zbilansowany skład witamin i składników mineralnych wspomaga zapotrzebowanie organizmu na te konieczne komponenty.Dawkowanie:


Jedną miarkę proszku wymieszać z 375 ml do 500 ml mleka, wody lub soku. Należy spożywać dwie porcje dziennie. Na drugie śniadanie i do 30 minut po treningu.

Ze względu na dużą zawartość witamin odżywkę należy stosować okresowo


składniki:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.