Menu

GAMEPAD FURY PATRIOT PRZEWODOWY DO PC

Cechy produktu

  • Producent FURY 
  • Platforma PC 
  • Łączność przewodowy 
  • Kolor czarny 

Opis

niezawodnY I GOTÓW DO POŚWIĘCEŃ
W każdym zgranym teamie wirtualnych wojowników, ważna jest gotowość do ciągłych poświęceń w imię zwycięstwa i zyskania chwały. Końcowy sukces wymaga zgrania, precyzji i wszechstronności, dlatego gamepad do PC Fury Patriot to odpowiednie narzędzie, które będzie towarzyszem w drodze po kolejne zwycięstwa.

WSZECHSTRONNOŚĆ
Gamepad Patriot został zaopatrzony w aż 13 przycisków, aby każdy gracz zyskał możliwość prostego realizowania zamierzonych celów. Przyciski są rozmieszczone w taki sposób,mieć no nich wygodny i prędki dostęp. Dzisiaj nawet niełatwe combo, staną się dziecinne proste do wykonania.

SZYBKA ZMIANA KIERUNKU TO NIE PROBLEM
Dzięki 8-kierunkowemu controlerowi gracz zyskuje więcej kontroli nad rozgrywką. Może zadawać ciosy jeszcze szybciej, a gdy to konieczne wykonać prędki odwrót i efektowną ucieczkę.
Dodatkowym atutem pada Fury Patriot jest długi na 1,8 m i szczególnie wytrzymały przewód w tekstylnym oplocie

FURY PATRIOT NA POLU BITWY

Zwinny, prędki i wszechstronny, a gdy potrzeba zdolny do poświęceń, Fury Patriot jest mile widziany w każdy wytwornym oddziale.EAN: 5901969408621
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NFU-1027
Platforma: PC
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
ilość przycisków: 13
ilość gałek analogowych: 0
D-pad: 8-kierunkowy
Wibracje: Nie
Force feedback: Nie
Zasilanie: USB 5V
Kolor: Czarny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.