Menu

Gamepad Genesis P58 (NJG-0773) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Genesis 
  • Platforma PC 
  • Łączność przewodowy 
  • Kolor czarny 

Opis

UNIWERSALNYNatec Genesis P58 to uniwersalny Gamepad, który jest kompatybilny równocześnie z komputerem jak i konsolą PS3. Wysoka jakość i pokryta gumą powierzchnia zapewnią odpowiednią wygodę gry.DWA TRYBYP58 pozwala na bezproblemowe przełączanie tryby pracy między X-Input, a D-Input.

Pozwoli to na uniknięcie ograniczeń poszczególnych interfejsów i możliwość grania w każdą grę jednocześnie na konsoli jaki i komputerze z systemem Windows.REALISTYCZNE WIBRACJEZa jak najmocniej realistyczne oddawanie wydarzeń z gry odpowiada system wibracji.

gwarantuje on nie tylko realistyczne doznania, ale także rozszerzy aktywność każdej rozgrywki, by jak najistotniej radować się grą.PEŁNA KONTROLAGamepad P58 wyposażony jest nie tylko w dwa analogi, ale także 8-kierunkowy krzyżak.

Rozwiązanie to sprawia, iż będzie on komfortowy równocześnie dla tych którzy posługują się tylko analogami, jak i dla tych, którzy wolą inny układ rąk na padzie.PEWNY CHWYTPowierzchnia P58 pokryta jest gumą, co zapewnić ma pewny chwyt niezależnie od warunków.

Pozwoli to cieszyć się grą nawet najmocniej zapalonych graczy, dla których zwykły pad to za niewiele.SPECYFIKACJAPlatforma PC, PS3Liczba przycisków 12Gałki analogowe 2Komunikacja PrzewodowaInterfejs USB 2.0Długość kabla 180 cmDodatkowe funkcje Wibracje, Tryb X-input i D-inputWymagania systemowe Windows XP/Vista/7/8/10/Android 4.2 albo wyższy Platforma PC PlayStation 3 Połączenie Przewodowe Długość przewodu 180 cm Interfejs USB liczba przycisków 12 liczba gałek analogowych 2 D-pad Tak Wibracje Tak Force feedback Nie Zasilanie USB 5V kolor Czarny Pozostałe cechy - ilość przycisków akcji: 10- Analogowe joysticki: Tak- Wykończenie powierzchni: Gumowane

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.