Menu

GamePad / kontroler Esperanza Vibration EG102 Warrior

Cechy produktu

  • Producent ESPERANZA 
  • Platforma PC 
  • Kolor czarny 

Opis

ergonomiczny gamepad z wibracjami. Rewelacyjnie współpracuje z nowoczesnymi grami. Użyteczny kształt ułatwia trzymanie i nie powoduje zmęczenia dłoni w czasie gry. Współpracuje z komputerami stacjonarnymi PC i PlayStation 3 ( końcówka USB - nie wszystkie funkcje) Dwa analogowe manipulatory, dwanaście przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach), a także kierunkowy krzyżak gwarantują łatwy dostęp do większości funkcji w grach.

Dwa tryby pracy (analogowy i cyfrowy) Silniki wibracyjne stwarzają dodatkowe efekty generowane przez gry w niezwykle atrakcyjny sposób wzbogacają odczucia podczas grania (wibracja na PC). Dane TECHICZNE:- końcówka USB, 2 analogowe manipulatory, 12 przycisków akcji w tym dwa w manipulatorach, 2 tryby pracy analogowy i cyfrowy, 8 kierunkowy krzyżak silniki wibracyjne, wymaga złącza USB, łatwa instalacja.

Współpracuje z systemami: Windows Me/XP/Vista/7, PC, PlayStation 3( nie wszystkie funkcje). TEMPERATURA PRACY: Zakres temperatur pracy: 0oC-50oC Wilgotność otoczenia: 20%~90%.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.