Menu

Gamepad NATEC NJG-0315 Genesis P33 (PC)

Cechy produktu

  • Producent NATEC-GENESIS 
  • Platforma PC 
  • Łączność przewodowy 
  • Kolor czarny 

Opis

MOC W TWOICH RĘKACH
Genesis P33 to gamepad asygnowany dla pecetowych graczy, którzy cenią sobie komfort i wygodę stosowania sprzętu, i przedkładają moc analogowych kontrolerów nad klawiaturę i mysz.

SYSTEM WIBRACJI
System wibracji, który zapewniają 2 zaimplementowane w kontroler silniczki wibracyjne, sprawia, że wrażenia z gry będą jeszcze bardziej intensywne! Każde gwałtowne wydarzenie ze świata wirtualnej rozgrywki będzie intensywnie odczuwane w rzeczywistości.

8-KIERUNKOWY D-PAD
Dzięki 8-kierunkowemu D-Padzie gracz ma całkowitą kontrolę nad tym, co obecnie dzieje się na ekranie. Błyskawiczny czas reakcji, bez jakichkolwiek opóźnień powoduje, że pad rewelacyjnie pasuje do dynamicznej rozgrywki.

DŁUGI przewód
Urządzenie zostało wyekwipowane w długi, 180cm przewód, co zagwarantuje niezbędną swobodę i gwarantuje komfort grania w czasie każdej rozgrywki.

uzupełniające OPROGRAMOWANIE
Do gamepada załączono na płycie CD dopełniające oprogramowanie, które usprawnia skonfigurowanie urządzenia i bezproblemowe przypasowanie go do własnych potrzeb

WYSOKIEJ JAKOŚCI SPUSTY CYFROWE
Gamepad posiada 4 komfortowo rozmieszczone, przyciski tylnie, które cechują się wyjątkowo krótkimi czasami reakcji, co powoduje,wspaniale sprawdzają się w dynamicznej rozgrywce

GAMINGOWY DESIGN
funkcjonalny, gamingowy design, powoduje, że gamepad komfortowo układa się w dłoniach i wspaniale sprawdza się w czasie wielogodzinnych rozgryweEAN: 5908257124829
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NJG-0315
Platforma: PC
Połączenie: Przewodowe
Długość przewodu: 1.8 m
Interfejs: USB
liczba przycisków: 13
liczba gałek analogowych: 2
D-pad: 8-kierunkowy
Wibracje: Tak
Force feedback: Tak
Zasilanie: USB 5V
Kolor: Czarny
Pozostałe atrybuty: Wykończenie powierzchni: Malowanie wewnętrzne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.