Menu

Gamepad PS3/PC USB Esperanza "Trooper" czarno/czerwony

Cechy produktu

  • Producent ESPERANZA 
  • Platforma PC 
  • Kolor czerwony 

Opis

 GAMEPAD do PS3 i PC ESPERANZA TROOPER użyteczny gamepad z wibracjami do komputerów PC i konsol PS3 perfekcyjnie współpracuje z zaawansowanymi grami nietrudna instalacja ergonomiczny kształt upraszcza trzymanie i nie sprawia zmęczenia dłoni w czasie gry.

Długi przewód 1,7m 2 analogowe manipulatory 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) 8 kierunkowy krzyżak SILNIKI WIBRACYJNE formujeją dodatkowe efekty generowane przez gry.

Wymaga złącza USB 2.0 Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10 wygodnY I funkcjonalnY GAMEPAD użyteczny gamepad z wibracjami do: PlayStation 3 Komputerów PC laptopów znakomicie współpracuje z progresywnymi grami.

użyteczny kształt ułatwia trzymanie i nie sprawia zmęczenia rąk w czasie gry! najbardziej wygodnY, intuicyjnY kontroler, jaki kiedykolwiek zaprojektowano. Teraz jest jeszcze LEPSZY! WSZYSTKIE koniecznE PRZYCISKI 2 analogowe manipulatory 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) 8 kierunkowy krzyżak WIBRACJE Silniki wibracyjne generujeją dopełniające efekty generowane przez gry.

SPECYFIKACJA technologicznA Producent: Esperanza Model: Trooper ergonomiczny gamepad z wibracjami do komputerów PC i PS3 znakomicie współpracuje z zaawansowanymi grami. Przystępna instalacja. Funkcjonalny zarys upraszcza trzymanie i nie sprawia zmęczenia rąk w czasie gry.

2 analogowe manipulatory 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) 8 kierunkowy krzyżak Silniki wibracyjne stwarzają uzupełniające efekty generowane poprzez gry.

Wymaga złącza USB 2.0. Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.