Menu

Gamepad PS3/PC/XBOX ONE/ANDROID USB Esperanza "Captain" czarny

Cechy produktu

  • Producent Esperanza 
  • Platforma PC 
  • Kolor czarny, zielony 

Opis

No i padło na ten pad Jaki pad wybrać by nie żałować potem? Jeżeli lubisz grać na kompie to bezapelacyjnie warto mieć w domu kontroler, a na jakie pady do PC warto dziś zwrócić uwagę? W sklepach jest mnóstwo zróżnicowanych modeli i wszystkie one na pierwszy rzut oka wydają się takie same.

Ale nie są i dlatego warto przyjrzeć się bliżej paru wyraźnym szczegółom. Na łączność (przewodowa i bezprzewodowa),układ przycisków ( symetrycznie ułożone gałki albo asymetrycznie), kompatybilność ( PS4, Xbox One, PC),ergonomię ( waga, pokrywa, nakładki) i uzupełniające funkcje (wibracje, podświetlenie).

I bezapelacyjnie odradzamy patrzenie tylko i wyłącznie na cenę. Okazje cenowe bywają zwodnicze. Z takim padem wygrasz wszystkie gry przedstawiamy funkcjonalny gamepad do konsol XBOX 360, a także do komputerów PC.

perfekcyjnie współpracuje z nawet najbardziej progresywnymi grami. Praktyczny zarys pada upraszcza trzymanie i nie zmęczy rąk w czasie najdłuższej Twojej gry. Silniki wibracyjne stwarzają dodatkowe efekty, które są generowane poprzez gry.

Pad obsługuje platformy: Android, PC, Playstation 3, Xbox One, Vista 7,8,10. Gamepad USB PC/PS3/XBOX GX660 Captain jest bardzo prosty w instalacji, wymaga tylko złącza USB 2.0. Pan ma dwa analogowe manipulatory, dwanaście przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach),8 kierunkowy krzyżak.

Pracuje w dwóch trybach -analogowym i cyfrowym. W komplecie kabel USB długości 175 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.