Menu

Microsoft Xbox One Kontroler bezprzewodowy Armed Forces II

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 
  • Platforma PC 
  • Łączność bezprzewodowy 

Opis

Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox — wersja specjalna Armed Forces II z militarnym wyglądem, innowacyjnym kamuflażem i z chropowatą teksturą uchwytów powiększającą komfort gry pozwoli Ci zapanować nad polem walki.

Korzystaj z możliwości niestandardowego zaprogramowania przycisków i podłączenia dowolnego zgodnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm rodzaju jack. Dzięki technice Bluetooth® możesz grać w swoje ulubione gry na komputerze i tablecie z systemem Windows 10.Korzyści: Nowy kontroler bezprzewodowy Xbox z teksturowanym uchwytem, responsywnymi drążkami i lepszym padem kierunkowym zagwarantuje niespotykany komfort Poczuj akcję na własnej skórze dzięki spustom impulsowym i korzystaj z niestandardowego programowania przycisków Możesz podłączyć dowolny zgodny komplet słuchawkowy z wtyczką stereo 3.5 mm rodzaju jack Graj w ulubione gry na komputerze i tablecie z systemem Windows 10

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.