Menu

MSI Gamepad Force GC20 (Force GC20)

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Platforma PC 
  • Kolor czarny 

Opis

Force GC20 Gamepad Wysoka precyzja ruchuDzięki innowacyjnym analogowym drążkom, kontrolery z linii Force GC gwarantują bezbłędną, płynność ruchu. Jest to przydaje w trakcie prowadzenia ciągłych manewrów w pojazdach albo podczas brania wrogów na celownik.Kontrola to nazwa gryGracze mogą naprawdę radować się grami wyścigowymi, dzięki spustom znajdującym się w gamepadach z linii Force GC.

gwarantują one wysoką precyzję sterowania za sprawą 256-stopniowej symulacji pedału gazu.trwałość i dłuższa żywotnośćW porównaniu z konwencjonalnych kontrolerami, gamepady z serii Force GC wykorzystują przyciski z przełącznikami, które charakteryzują się trwałością wynoszącą 2 miliony kliknięć.

W ten sposób zapewniono istotnie dłuższą żywotność.Wymienne nakładki na pad kierunkowyW komplecie z kontrolerami Force GC30/GC20 znajdują się dwie nakładki na pad kierunkowy (D-pad) mocowane przy pomocy wysokiej klasy zatrzasku magnetycznego.

Dzięki nim możnascalić działanie padu kierunkowego do preferowanego stylu i rodzaju gry.Dwa silniki wibracyjne zamontowane w środku kontroleraW kontrolerach z kolekcji GC30/GC20 zastosowano dwa silniki wibracyjne, co powoduje, że w grach korzystać można z dotykowego sprzężenia zwrotnego w celu powiększenia wrażeń i fizycznych doświadczyć podczas prowadzonej rozgrywki.W pełni przygotowanyW pudełku wraz z kontrolerem do gier Force GC20 odszukasz wszystkie potrzebne akcesoria, które graczom pozwalają w pełni dopasować tego gamepada do swych potrzeb.

W zestawie znajduje się jeszcze 2-metrowy kabel USB i 30-centymetrowy przewód OTG (On-The-Go) dla Androida.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.