Menu

NATEC Gamepad bezprzewodowy GENESIS PV65 (PC/PS3) DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

Cechy produktu

  • Producent NATEC 
  • Platforma PC 
  • Łączność bezprzewodowy 
  • Kolor czarny 

Opis

GAMEPAD GENESIS PV65 BEZPRZEWODOWY DO PS3/PC
BEZPRZEWODOWY GAMEPAD PC&PS3

Genesis PV65 to bezprzewodowy gamepad, przeznaczony jednocześnie dla PS3 jak i PC, który wyniesie każdą rozgrywkę na nowy, wyższy poziom.
agresywny gamingowy design i specjalnie zaprojektowane symbole, sprawiają iż PV65 uwydatnia się na tle innych, przystępnych na rynku kontrolerów.

TRYBY D-INPUT I X-INPUT

PV65 pozwala na bezproblemowe przełączanie trybów pracy pomiędzy X-Input, a D-Input. Pozwoli to, na uniknięcie ograniczeń poszczególnych interfejsów i możliwość grania w każdą grę, jednocześnie na konsoli jaki i komputerze z systemem Windows. Ponadto pada można, podłączyć do ładowania, bez konieczności przerywania rozgrywki.

GUMOWANA POWIERZCHNIA

Powierzchnię kontrolera jest w całości gumowana. Taka powierzchnia zagwarantuje pewność chwytu, tak ważną przy dynamicznej i emocjonującej grze.

ANALOGOWE DRĄŻKI I SPUSTY

Gamepad wyposażony w 12 przycisków i 2 analogowe drążki, a także 8 kierunkowy krzyżak. Daje to możliwość, wykonywania niezliczonej ilości akcji podczas rozgrywki. Z Natec Genesis nie ma rzeczy niemożliwych.

WIBRACJE

PV65 jest zaopatrzony też, w funkcję wytwarzania wibracji. Takie rozwiązanie, wydatnie rozszerzy ilość doznań i emocji, jakie towarzyszą rozgrywce. Teraz każda akcja stanie się jeszcze bardziej realistyczna.
EAN: 5901969402353
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NJG-0739
Platforma: PlayStation 3
Połączenie: Bezprzewodowe
Interfejs: Radio 2,4 GHz
ilość przycisków: 12
liczba gałek analogowych: 2
D-pad: 8-kierunkowy
Wibracje: Tak
Force feedback: Nie
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Złącza: 1 x USB 2.0
Kolor: Czarny
Pozostałe cechy: - pojemność baterii 600 Ah- Wykończenie powierzchni: gumowane

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.