Menu

Pad SONY DualShock 4 Czarny

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Platforma Playstation 4 
  • Łączność bezprzewodowy 
  • Kolor stalowy, czarny 

Opis

PAD DUALSHOCK 4 CZARNY PLAYSTATION 4
Bezprzewodowy kontroler DUALSHOCK 4

Emocje jakich jeszcze nie było z wyjątkowym pod każdym względem kontrolerem bezprzewodowym Dualshock 4. Kontroler szczególnie dokładną konstrukcję, poprzez co bardziej wygodnie leży w rąk. Od dzisiaj swoboda ruchów będzie bardziej wygodna, a kontroler też odczuwanie akcji!

  • - bezprzewodowa komunikacja
  • - zasięg pracy 9 metrów
  • - wibracje
  • - zaimplementowany głośnik
  • - gładzik umożliwiający rysowanie
  • - kolor - czarny
wartość: 189 zł
Poczuj moc multimediów NAJWYŻSZY STARDARD ROZRYWKI

Jeszcze bardziej udoskonalony kontroler DualShock 4 zezwala na sporo różnorodnych funkcji. Jedną z nich jest zastosowany głośnik monofoniczny, przez co bez problemu skontaktujesz się ze znajomymi w trakcie gry, czy odczuwanie efektów dźwiękowych podczas gry. Innym wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem jest gładzik znajdujący się z przodu kontrolera, który zezwala na sterowanie gestami, czy intuicyjne rysowanie. Poczuj prawdziwą moc gry z kontrolerem Dualshock 4!


Dlaczego warto kupować u nas?
Stan i gwarancja
STAN artykułu - OUTLET!

Zamieszczone fotografie przedstawiają rzeczywisty stan oferowanego towaru. Pamiętaj jednak, iż fotografia może wyolbrzymiać, bądź subtelnie odbiegać od stanu rzeczywistego.

Sprzęt oferowany na tej aukcji to urządzenie z kategorii outlet, nie ma jednak wad, może mieć opakowanie zastępcze.

GWARANCJA producenta MALANET - 12 MIESIĘCY

Gwarancja 12-miesięczna marki Malanet pozwoli Ci spokojnie korzystać ze sprzętu. Detalowe warunki gwarancji przedstawione są w Regulaminie sklepu Malanet (strona 'O mnie').

O firmie Malanet kim jesteśmy?

Malanet sp. Z o.o. Jest innowacyjną, prężnie działającą firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego lubianych producentów z branży IT i elektroniku użytkowej, konsumenckiej.

W naszej ofercie znajdują się równocześnie sprzęty elektroniczne świeże, jak i użytkowane oraz towary z działu outlet i renew. Produkty oferowane przez naszą firmę to w głównej mierze elektronika użytkowa. Nasze magazyny zasilane są sprzętami poleasingowymi, pochodzącymi z nadwyżek magazynowych i produkcyjnych, zwrotów konsumenckich czy anulowanych zamówień z zasady z zachodniej Europy.

atrybuty technologiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.