Menu

Sony DualShock 4 V2 biały

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Platforma Playstation 4 
  • Łączność bezprzewodowy 
  • Kolor biały 

Opis

PS4. Zaprojektowane na nowo
Rewolucja w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który gwarantuje genialną precyzję. Opracowany na nowo panel dotykowy pozwala dojrzeć z góry pasek świetlny. Kontroler ma matowe wykończenie i jest najszczególniej funkcjonalnym, instynktownym sposobem gry – a w dodatku kupisz go w szerokiej gamie odcieni.

Nowy sposób gry. Nasze najlepsze dzieło

Poznaj główne funkcje kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.

Przycisk SHARE
Uchwyć i pokaż światu swoje najlepsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 lub transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.

Panel dotykowy
Jeszcze bardziej precyzyjna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego wymiaru grom.

Bezprzewodowy adapter USB
Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 możesz dzisiaj podłączyć do swego komputera PC lub Mac przy pomocy bezprzewodowego adaptera USB. W ten sposób uzyskasz rozszerzoną kontrolę nad kompatybilnymi aplikacjami, takimi jak Gra zdalna na PS4.

zobacz przyszłość. PlayStation VR
Wchodź w interakcję ze swym otoczeniem dzięki ruchom kuli świetlnej na kontrolerze, która jest obserwowana przez PlayStation Camera. W ten sposób możesz z wspaniałą precyzją poznawać nowe światy na PlayStation VR.


Pozostałe atrybuty

- Panel dotykowy objętościowy
- Żyroskop 3-osiowy
- Akcelerometr 3-osiowy
- Wibracje
- zastosowany głośnik mono
- Wyjście słuchawkowe
- Łączność Bluetooth 2.1 + EDR W
- budowany akumulator litowo-jonowy o objętości 1000 mAh
- czujka Light Bar umożliwiający konsoli wykrywanie położenia pada

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.