Moje konto  ▾

GARNEK NA PARĘ, DO GOTOWANIA NA PARZE. PAROWAR 20 cm KINGHOFF 5 CZĘŚCI

Producent KingHoff WIĘCEJ INFORMACJI ↓

NOMART

brak opinii

GARNEK NA PARĘ, DO GOTOWANIA NA PARZE. PAROWAR 20 cm KINGHOFF 5 CZĘŚCI

GARNEK NA PARĘ, DO GOTOWANIA NA PARZE. PAROWAR 20 cm KINGHOFF 5 CZĘŚCI

✓  Dostępny od ręki

78

Przejdź do sklepu ▸ NOMART

Informacje o produkcie

ProducentKingHoff

Prezentowany pięcioelementowy zestaw to możliwość przyrządzania w sposób ekologiczny smacznych, zdrowych i wieloskładnikowych potraw Cechy zestawu: Wysokiej jakości stal nierdzewna. Trzywarstwowe dno łatwo przewodzące ciepło i umożliwiające szybkie podgrzewanie i długie utrzymywanie ciepła.

Możliwość różnego konfigurowania zestawu Przystosowanie do mycia ręcznego i w zmywarkach. Dostosowanie do kuchenek elektrycznych, gazowych, z płytą ceramiczną i indukcyjnych. Gabaryty zestawu: Garnek podstawowy o średnicy 20 cm, głębokości 10 cm i pojemności 3,1 l Trzy wkłady parowe o głębokości 9 cm Szklana pokrywka pasująca do każdej konfiguracji.

Grzejemy mniejszą ilość wody, która jest tylko pośrednikiem w procesie termicznego przetwarzania, więc postępujemy tanio i ekologicznie. Towar prezentowany jest fabrycznie nowy. Do każdego produktu dołączony jest paragon fiskalny lub na żądanie - faktura VAT.

Każda partia towaru jest fotografowana, dlatego też zdjęcia są zawsze aktualne. Jeżeli potrzebujesz więcej zdjęć - prześlę je na podany adres. Jestem pasjonatem produktów kuchennych i staram się dystrybuować przedmioty nieprzeciętne i w miarę możliwości - osobiście przetestowane.

Zapraszam na moją stronę ...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.