Manu

KOMPLET GARNKÓW ALU CERAMICZNYCH BLAUMANN BL-1445

Cechy produktu

  • Producent BLAUMANN 
  • Rodzaj ceramiczny 

Opis

Zestaw garnków wykonany z odlewów aluminiowych o grubości 2,3mm pokrytych od wewnątrz nieprzywierającą warstwą ceramiczną Bio Ceramic. Powłoka ceramiczna umożliwia gotowanie i smażenie w małej ilości tłuszczu i wody.

Potrawy nie przywierają jak w tradycyjnych stalowych garnkach. Garnki oraz patelnie posiadają antypoślizgowe, nienagrzewające się uchwyty. W zestawie: - patelnia 20 x 4 cm - patelnia 24 x 5 cm - patelnia do naleśników 24 x 2 cm - garnek z pokrywą 20 x 9 cm - garnek z pokrywą 24 x 10cm - przybory do naczyń ceramicznych: - łyżka wazowa - 1szt.

- łopatka - 1szt. Kolor zewnątrz: czerwony lub zielony Garnki przystosowane do wszystkich typów kuchenek, także indukcyjnych Garnki ceramiczne najlepszy wybór dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna patelni i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste.

Gotując na powłoce ceramicznej, zachowujesz prawdziwy smak potraw. Szybko nagrzewająca się powłoka ceramiczna “zamyka” ścianki pokarmów (mięso, ryby ), sprawiając, że minerały, witaminy i naturalne soki pozostają w ich wnętrzu.

Do gotowania w garnkach ceramicznych potrzebujesz minimalnej ilości tłuszczu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie