Menu

WMF garnek Ø 24 cm ok. 4,1l vignola powłoka ze szklaną przykrywką Cromargan polerowana ze stali nierdzewnej do kuchenek indukcyjnych można myć w zmywarce

Cechy produktu

  • Producent WMF 
  • Pojemność 4.1 l
  • Kolor szary 
  • Średnica 24 cm
  • Wielkość zestawu pojedynczy garnek 

Opis

Zawartość: garnek do pieczeni Ø 24 cm (ok. 4,1l) – pasuje stosownie do kuchni płytki z Ø 22 cm wysokość: 10 cm | Numer artykułu: 0727406380breiter krawędź do wylewania gwarantuje tropffreies pojemnika.WMF garnki nadają się do wszelkich rodzajów kuchni – dodatkowo do indukcyjnych. Transt herm marki do wszelkich rodzajów kuchni dno Dno: opatentowana kompozycja o równomierne rozprowadzanie ciepła i długiej akumulacji grzejnej gwarantuje energooszczędne gotowanie.Zaprojektowany z myślą o w Niemczech.Materiał: Cromargan ze stali nierdzewnej ze stali nierdzewnej 18/10 – pasuje do mycia w zmywarce prosta w utrzymaniu wysokość bez smaku i kwasy. Powłoką nieprzywierającą PTFE: mniej przypalania i prędkie czyszczenie.
wetten iż garnek do smażenia wkrótce do Twojej ukochanej osoby kuchenny przyjaciel zostanie? Ze względu na swoją użyteczna i begabt to: przystępne wyłącznie w jednym kroku pracy smażenie mięsa w nim odlewania sauce, a następnie zwolnij sąd na bieżąco z pieca w kuchni lub powoli duszenia. Można zaoszczędzić patelni i garnek do mięsa, ponieważ żartobliwie łatwe wykonywanie subtelne soczyste duszone potrawy jak gulaszu i kory rrou ładowanie w zaledwie jednego garnków. Poprzez uniesioną krawędzi wstrzyknięcie mało tłuszczu nocy i do duszenia współpracuje również z niewielką ilością płynu. Równocześnie nie jest na krawędzi mniejsza w trakcie garnek do mięsa, co obniża płyn poddusić szybciej i od razu można sie możesz bez problemu zwrócić się do mięsa. Tworzona z rdzoodpornej stali rdzoodpornej Cromargan oraz z transt herm do wszelkich typów kuchni dno pasują WMF garnki do smażenia na każdą kuchenek łącznie z płytą indukcyjną. Przystępny jest jeszcze można ze stopu aluminium oraz w różnorodnych średnicach lub pokrywa ze stali nierdzewnej ze szkła z przypasowania.
Jeśli wszystko można rundlaeuft w kuchni jest tylko na rzecz w pięknej formie garnkach vignola od podanej. Uchwyty i szerokość obramowaniem ze stali szlachetnej w profilu półkole pokrywy podkreślają jest płynne i lekkiej konstrukcji wohlproportionierten naczyń kuchennych. Zewnętrzna produkowana z unverwustlichem Cromargan jest na dodatek przed patrzeniem w garnków spektakularny i: Dzięki trzykrotnie powłoką uniemożliwiającą przywieraniu potraw we wnętrzu pozostaje w doniczce nic nie odkleją pali się już nic nie jest znakiem handlowym Apple Inc.., a czyszczenie jest przystępne. Na hitzebestandige pokrywka szklana jest mocno osadzone na gwarancji

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.