Menu

Gaz pieprzowy Sharg Defence Nato Gel 2mln SHU 50ml Cone (40050-C)

Cechy produktu

  • Producent Sharg Products Group 
  • Pojemność 50 ml

Opis

Gaz pieprzowy Sharg Defence Nato Gel 2mln SHU 50ml (40050-C) to towar wysokiej jakości, wytwarzany przez bardzo potężną producenta Sharg, dla najszczególniej wymagających użytkowników. Jest to najlepszy sprzęt do samoobrony, który sprawdzi się perfekcyjnie w każdych warunkach.

Najskuteczniejszy gaz obronny dostępny na rynku, w cenie do 20 złotych. Nowa umocniona formuła 2 000 000 mln SHU, 10 OC%, profesjonalna głowica z dyszą Cone zapewnia powtarzalny i efektywny zasięg do 5 m. Obfita
pojemność
pojemnika 50 ml zapewnia wielokrotne użycie i obronę przed kilkoma napastnikami lub zadziornymi zwierzętami. Substancja paraliżująca w postaci żelu. wytwarzany w Niemczech.

Gel - mniej podatna na podmuchy wiatru substancja paraliżująca w postaci żelu, zwiększa zasięg strumienia gazu oraz przywieranie substancji czynnej do agresora. Ogranicza w pomieszczeniach zamkniętych efekt podrażnienia dróg oddechowych wyłącznie do napastnika.

Głowica - z opornego na uszkodzenia mechaniczne polimeru. Profilowany kształt ułatwia prędkie wykorzystanie miotacza równocześnie broniąc przed przypadkowym użyciem. Kompozycja głowicy gwarantuję każdorazowo powtarzalność strumienia gazu (zasięgu), usprawniając produktywną, produktywną obronę.

Dysza - CONE wyrzuca substancję drażniącą w postaci chmury. cechuje się natychmiastowym rozproszeniem środka paraliżującego, nie wymaga precyzyjnego celowania w agresora (skuteczna obrona przed grupą napastników).

objętość - dobór ręcznego miotacza gazu o stosownej pojemności to jedna z najważniejszych decyzji przed zakupem która, sprawną obronę. Objętość 50 ml jest jedną z najistotniej popularnych (wykorzystywaną m.in. Poprzez służby mundurowe). Idealna alternatywa pomiędzy ilością środka paraliżującego a wielkością pojemnika.

Sposób przenoszenia / zastosowania:
  • Nie nosić w miejscach trudno dostępnych.
  • chronić pojemnik przed: zniszczeniem mechanicznym (np. Kluczami), temperaturą powyżej 50°C (np. W samochodzie) mogącą doprowadzić do rozszczelnienia.
  • w trakcie obrony utrzymywać bezpieczny dystans.
  • Skierować dyszę w stronę napastnika na wysokości klatki piersiowej albo twarzy.
  • w trakcie rozpylania substancji paraliżującej nie zbliżać się do napastnika, korygować kierunek strumienia gazu.
  • efektywny zasięg substancji drażniącej zależy m.in. Od warunków atmosferycznych (deszcz, przeciwny wiatr).
  • Po użyciu zaleca się zakup nowego pojemnika bez względu na liczba pozostałej substancji drażniącej.
  • towar zawiera informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.