Menu

Tefal GV6721

Cechy produktu

  • Producent Tefal 

Opis

Generator pary GV6721 Effectis Easy skrajnie produktywne prasowanie zalety generatorów pary Tefal choćby 2x szybsze* Ciśnienie pary 5ba solidne uderzenie pary wnika głęboko w dzianiny, przez co skraca czas prasowania i powiększa jego sprawność.

*w porównaniu z żelazkiem parowym nieskomplikowane odkamienianie Szufladka Calc Collector Szufladka antywapienna Calc Collector wychwytuje cząstki kamienia,usunąć ryzyko ubrudzenia dzianin i obniżenia efektywności generatora.

Gładki ślizg po dzianinie Stopa Durilium Autoclean warstwa przystępne prowadzenie po tkaninie oraz odporność. Nie zniszczy ani nie zarysuje jej kontakt z guzikami czy zamkami. Zobacz jak działa generator pary tefal Do 2x* szybsze prasowanie Para pod wysokim ciśnieniem 5ba Szybsze i bardziej produktywne prasowanie możliwe jest dzięki pokaźnej ilości pary, która pod ciśnieniem 5ba i z siłą uderzenia 240g/min sprawia, iż włókna tkanin zostają zmiękczone, poprzez co łatwo wyprasujesz choćby najmocniej odporne materiały.

* W porównaniu z konwencjonalnym żelazkiem parowym. Ochrona tkanin Szufladka Calc Collector i Protect System Z generatorem pary Tefal możesz prasować bez obaw dzięki unikalnej, podwójnej ochronie: system Protect uniemożliwia plamom, przekształcając krople i wycieki w parę, a szufladka Calc Collector ułatwia usuwanie kamienia.

wystarczy ją wyjąć i opróżnić, żeby utrzymać najwyższą produktywność urządzenia. Gładki ślizg po dzianinie Stopa Durilium Airglide Autoclean powłoka stopy Durilium nietrudne prowadzenie po dzianinie i solidność - nie zniszczy jej kontakt z guzikami ani zamkami momentalnymi.

Stopa żelazka posiada także funkcję Autoclean czyli samoczyszczenia - nie brudzi się z upływem czasu zapewniając przystępny ślizg i lekkie prasowanie. Intuicyjne wykorzystanie Jedno ustawienie temperatury i pary posiada jedną trafną kompozycję temperatury stopy i poziomu wytwarzania pary przypasowanych do rozmaitych typów dzianin.

Prasowanie w pionie bez deski Lekkość żelazka i ciągły wyrzut pary Niezwykła lekkość żelazka i silny wyrzut pary pozwalają wygładzać śladowe zagniecenia lub nanosić ostanie poprawki bez rozkładania deski, bezpośrednio na ubraniach wiszących na wieszaku.

Prasowanie w pionie staje się wygodne i funkcjonalne nawet dla nieprzystępnych tkanin jak koronki, falbanki czy cekiny. Higieniczne prasowanie 99,99% bakterii usunięte podczas prasowania Połączenie silnej pary i wysokiej temperatury stopy żelazka zabija nawet do 99,99% bakterii we wszelkich prasowanych dzianinach.

Bez ryzyka uszkodzenia tkanin. Wygodna obsługa Bezpieczne przenoszenie Blokada Lock System komfortowe przenoszenie urządzenia dzięki blokadzie Lock System, która także umożliwi bezpieczne przechowywanie.

Prasowanie bez częstego dopełniania wody Wyjmowany zbiornik na wodę o obfitej obszerności można napełnić w dowolnym momencie podczas prasowania. Kabel na parę o długości 1,80 m przewód transportujący par...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.